Medya
7 Eylül 2019 Cumartesi

Haluk Levent 'Kahrolsun Pkk' Yazdı Terör Seviciler Linç Etti

Haluk Levent Diyarbakır'da PKK tarafından kaçırılan evlatları için HDP binası önünde eylem yapan annelere destek verdi, linç yedi.
Haluk Levent 'Kahrolsun Pkk' Yazdı Terör Seviciler Linç Etti
Diyarbakır'da çocukları için İl Başkanlığı önünde eylem yapan aileleri destekleyen Haluk Levent, 'Tüm mazlum anneler gibi buradakiler de bizim annelerimiz. İçim parçalandı izlerken' diye tweet attı.

Haluk Levent ayrıca, 'Kahrolsun PKK ve bütün destekçileri' yazdı.Levent gelen tepkiler üzerine tweetlerini silmek zorunda kaldı.
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin