Güncel

'Muhalefetin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde düzenlenen Tokatlılar Gecesine katıldı. Bu vatana bir değil bin Tayyip Erdoğan feda olsun" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Muhalefetin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin' dedi.

Güncel

Almanya ile bir yılda 10 gerilim!

Almanya'nın Türk bakanlara toplantı yapmaları için izin vermemesi, iki ülke arasında yeni bir gerilime yol açtı. Bu, son bir yılda yaşanan birçok gerilimden sadece biri.

Güncel

'Ülkesini seven 'Evet' demeli'

Türkiye demokrasi mücadelesinde önemli bir mihenk taşı oluşturacak referandum için gün sayıyor. ?Aşiret liderleri Türkiye'nin geleceği, huzur ve refahı için herkesi 'evet' oyu vermeye çağırıyor.

Güncel

Münbiç operasyonunda en kritik nokta!

Mehmetçik, ÖSO ile birlikte Münbiç'e yöneldi. ÖSO kaynakları asıl mücadele alanının Münbiç'e 25 kilometre uzaklıktaki Tışrin Barajı'nın hakimiyeti konusunda olacağını söylüyor.

Güncel

SAT'lara ölümcül silah!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın geliştirilmesi için bağışladığı mini denizaltı üzerinde çalışmalarına başladı.

Güncel

Türkiye'den İncirlik resti!

DEAŞ'ın kalesi konumundaki Rakka'ya düzenlenecek operasyon için ABD ve Türkiye arasında başlayan görüşmelerde belli bir aşamaya gelindi.