Güncel

Yeniden hortladı! Karı kocayı yaktılar

Almanya'da Nazizm ruhunun tekrar hortlatılmaya çalışıldığını belirten Eker, 18 Şubat'ta Başbakan Yıldırım'ın konuştuğu salonu sigortalayan Alman karı-kocanın acente yetkisinin intikam almak için iptal edildiğini söyledi.

Güncel

2 hain 7 kez görüştü! Erdoğan'ı sormuşlar

FETÖ'cü darbe girişiminin 38 kişilik Yurtta Sulh Konseyi içerisinde yer alan eski Kurmay Albay Osman Kılıç'ın 15 Temmuz günü saat 13.16 sıralarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı oteli aradığı ve 217 saniyelik bir görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Güncel

ByLock kullanan 910 akademisyen kim?

MİT'in savcılığa gönderdiği 122 bin ByLock Kullanıcısı FETÖ mensubunun 910'u akademisyen çıktı. Öğretim üyelerinin listesi gereği yapılmak üzere YÖK'e gönderildi, işlem başlatıldı.

Güncel

Teröristbaşları birbirine düştü

IBKY lideri Mesut Barzani'nin Türkiye ile ilişkilerini geliştirmeye çalışması Kandil'i karıştırdı. Karayılan ve Bayık, Barzani konusunda birbirleriyle anlaşamadılar.

Güncel

Darbeyi erkene aldıran isim kim?

15 Temmuz darbe girişimini 03.00'ten erkene aldıran kişinin Genelkurmay Başkanlığı Personel Başkanı olarak görev yapan Korgeneral İlhan Talu olduğu ileri sürüldü.

Güncel

Gülen emretti Kıvrıkoğlu yaptı

FETÖ elebaşı Gülen 28 Şubat'ta ?Şükrü Paşa dedem? sözlerinin ardından dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Kıvrıkoğlu'nun Şükrü Paşa'nın heykelini diktirdiği ortaya çıktı.

Güncel

Seçimde 'EVET' mi, 'HAYIR' mı kazanır?

16 Nisan'da yapılacak halk oylaması için geri sayım sürüyor. Siyasi partiler seçmeni için meydanlara çıkıyor. Referanduma anketleri gelmeye devam ederken, 1 Kasım genel seçimlerini tek bilen araştırma şirketi Andy-Ar'ın sahibi Adil Gür'den de kritik bir

Güncel

'Muhalefetin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde düzenlenen Tokatlılar Gecesine katıldı. Bu vatana bir değil bin Tayyip Erdoğan feda olsun" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Muhalefetin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin' dedi.