Güncel

Hollandalılar kendi tarihlerini unuttu!

Hollanda'da kendisine 'özgürlükçü' diyen partinin lideri Türkiye vatandaşlarına 'gidin' diyerek skandal bir açıklama yaptı. Ancak ülkesinin özgürlük mücadelesinde Osmanlı yatıyor.

Güncel

TBMM'ye Kandil bombası

FETÖ'cü hainlerin darbe girişimi sırasında TBMM'ye, PKK'nın Kandil kampına atılan MK-82 bombası attığı ortaya çıktı.

Güncel

Hollanda'nın PYD sevdası!

Hollanda, Türkiye düşmanlığında bir adım daha ileri gidip, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçuş iznini iptal etti.

Güncel

Kremlin zirvesinde Erdoğan'dan 3 talep!

Rusya'da Putin'le görüşen Erdoğan üç konuda net mesaj verdi: PYD'nin Moskova'daki faaliyetleri yasaklansın. Suriye'de işbirliği sürsün. Vize ve tüm ticari kısıtlamalar kaldırılsın.

Güncel

127 bin memura FETÖ soruşturması

15 Temmuz'da darbe girişiminde bulunan FETÖ'nün önemli bir ayağının kamuda olduğunun tespit edilmesinin ardından hükümet memur alımlarımda işi eskisine göre daha sıkı tutuyor.

Güncel

Mustafa Ceceli referandum kararı açıkladı!

Son dönemde büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak Referandum öncesi oyunu açıkladı. Ceceli Gönül rahatlığıyla 'Evet' oyu kullanacağını belirtti

Güncel

FETÖ'cülerden mahkemede '3K' taktiği!

Muğla'da devam eden suikast timi davasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Halit Çokan'ın, sanıklar '3K' taktiğiyle yapıyorlar" tespiti de mahkeme başkanının dikkatini çekti.

Güncel

GENÇKONFED'ten Alman Bild gazetesine tepki

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu(GENÇKONFED) Genel Başkanı Bilal Okudan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi hakkında ahlak dışı yayınlar yapan Alman Bild gazetesine tepki gösterdi.

Güncel

7 suikastçı KPSS hırsızı çıktı

2010 KPSS hırsızlığına ilişkin yürütülen soruşturmada soru hırsızlarından 7'sinin eşinin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikaste giden timde yer alan hainler olduğu ortaya çıktı.

Güncel

Bombalı araç imha edildi 6 terörist öldürüldü

Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'ın Lice ve Bingöl'ün Genç ilçelerinde devam eden müşterek operasyonda, 6 teröristin öldürüldüğünü, bombalı saldırı gerçekleştirmek maksadıyla hazırlanmış bir aracın da imha edildiğini açıkladı.