Güncel

Fenerbahçe'ye harcama limiti müjdesi

Fenerbahçe'de aylardır süregelen harcama limiti sorunu sona ermek üzere. TFF Başkanı Nihat Özdemir, gerekli destekleri vererek kulüplerin önlerini açmaya çalıştıklarını ve Fenerbahçe'nin harcama limitinden yana herhangi bir sorununun kalmadığını söyledi.

Güncel

Fiyatlar ucuzlayacak...

Pandemi sürecinde talebin azaldığını belirleten tavuk üreticileri, etlerin elde kalması nedeniyle fiyatların ucuzlayabileceğini söyledi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, o haberi uzun uzun inceledi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 12 Eylül'ün yıl dönümünde Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda katıldığı törende 12 Eylül darbesi sonrası çıkan ve ABD'nin "Bizim çocuklar başardı" diye aktardığı haberi uzun uzun incelediği belirtildi.

Güncel

Altın kaplamalı kahveyi 500 TL'ye satacak

Altın kaplama etin ardında altın kaplama kahve çıkaran sosyetik kasap Nusret Gökçe, fiyatlarıyla yine gündem oldu. Gökçe, yeni çıkaracağı altın kaplamalı kahvesini 500 TL'ye satmaya hazırlanıyor.

Güncel

Alman vekil, Türk bayrağından rahatsız oldu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Avrupa Parlamentosu Dışişleri Komisyonu'nda yaptığı konuşma sırasında, AB-Türkiye birlikteliğini sergileyen görsel Alman milletvekili Reinhard Bütikofer'i rahatsız etti.

Güncel

Mobilya sektörüne acil 100 bin eleman aranıyor

Talebe yetişebilmek için vardiya sayısını artıran mobilya sektörü, 2 aya uzayan teslim sürelerini kısaltmak için ek istihdam yaratacak. Sektör acil 100 bin eleman arıyor. İşe yeni başlayanlar asgari ücretin üzerinde maaş alacak.

Güncel

Otel odasında dehşeti yaşayan kız konuştu

İş için gittiği Kırıkkale'de bir geceliğine kaldığı otelde uykusundan uyanınca yatağında tanımadığı birini gören genç mühendis, yaşadığı korku dolu anları "Yaşadıklarıma hâlâ inanamıyorum, şoktayım. Dondum, kalakaldım" sözleriyle anlattı.

Güncel

FOX'u bırakmak için 10 milyon dolar aldığın doğru mu?

Veda töreninde eski mesai arkadaşları Fatih Portakal'a "FOX'u bırakmak için 10 milyon dolar aldığın doğru mu?" sorusunu sordu. Bu soruya o esnada cevap vermekten kaçınan Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Satılık değilim" ifadesini kull

Güncel

Amerika'daki ani hava değişimleri Türkiye'de de olabilir

ABD'de bazı eyaletlerde sıcaklıkların bir gecede 30 derece birden düşmesini yorumlayan Meteoroloji Uzmanı Güven Özdemir, "Benzer bir durumda Türkiye'de yaşanır mı?" sorusuna "Türkiye'de de ani düşüşler olabilir ama bu şiddette olmaz" yanıtını verdi.

Güncel

Nusret Gökçe, Lübnan'a bağış yaptı...

Nusret Gökçe, Beyrut'taki patlamanın ardından Lübnan halkına destek olmak için Kızılay'la birlikte yardım kampanyası başlattı. Gökçe, kampanya için Etiler'deki şubesinin bir günlük cirosu olan 442 bin TL'yi bağışladı.

Güncel

Yunan uzman Atina hükümetini uyardı...

Yunan siyaset bilimci Aleksis Heraklides Atina hükümetine çarpıcı bir uyarıda bulundu. Türkiye'nin saldırgan bir ülke olmadığını aktaran Heraklides, Yunanistan'ın Türkiye ile savaşması durumunda felaketi yaşayacağını söyledi.

Güncel

Koyun sütünden aylık 15 bin TL kazanıyor...

Çanakkale'de yaşayan 3 çocuk sahibi Murat ve Feride Çakır çifti, , her gün sabah-akşam elleriyle 90 koyunu sağıp, tescilli Ezine peynirine lezzeti veren sütün litresini 6 TL'den mandıracılara satıyor. Çiftin, koyun sütünden aylık kazancı 15 bin TL'yi bulu