Güncel

Kıskanç koca karısını zehirledi!

Brezilya'da bir kişi, kendisini aldattığını sandığı eşinin yemeğine zehir koydu. Zehirlendiğini fark etmeyen kadın, bebeğini emzirince bebek de yaşamını yitirdi.

Güncel

Adres sormak istedikleri vatandaşı vurdular

Adana'da arabayla kaldırımda oturan bir kişiye, adres sorarken vatandaşın elini beline götürmesiyle kendilerine tehdit anlayan iki şahıs silahla kaldırımda oturan adamı vurdu. Olay yerinden kaçan şahıslar polis ekiplerinin çalışması ile yakalandı.

Güncel

Esra Erol'u çileden çıkarttılar...

Kendisinden 28 yaş küçük komşusunun karısıyla yasak aşk yaşayan ve hamile bırakan Cengiz K.'nın anlattıkları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol, "Vallahi bu kez başımıza taş yağacak" dedi.

Güncel

Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret

Cem Yılmaz, Haber Global'da "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Cem Yılmaz, koronavirüs aşısıyla ilgili esprili açıklamalarda bulunurken "Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret. Nusret bulursa altın kaplamasını da yapar" dedi.

Güncel

45 gün arayla iki kez koronavirüse yakalandı

Munzur Üniversitesi öğretim üyesi olan Yalçın Çakmak'ın 5 Ağustos'ta yaptırdığı koronavirüs pozitif çıktı. Hastalığı atlatan Çakmak'ın, 3 Eylül'de burun ameliyatı olduktan sonra ağır belirtiler göstermesi üzerine 17 Eylül'de yapılan testi yine pozitif çı

Güncel

Bakan Koca'dan sağlık çalışanlarına saldırıya tepki

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara'nın Keçiören ilçesinde, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden kişinin yakınlarının sağlık görevlilerine saldırarak ameliyathaneye girmeye çalıştığı olaya ilişkin, "Şiddetin ihtimali bile olmamalı" ifadelerini kul

Güncel

Fatih Altaylı'ya sert yanıt!

Dün gece , spor gazetecileri sert tartışmalar yaşadı. Rıdvan Dilmen'in sözlerini destekleyen Fatih Altaylı, TRT spikeri Ersin Düzen'in TRT ve TFF'den 500 bin TL maaş aldığını iddia etti. Ersin Düzen ise Fatih Altaylı'nın iddiasını sert bir dille yalanladı

Güncel

İşte banka banka güncel taşıt kredisi faiz oranları

Sıfır otomobil üretimlerinin koronavirüs nedeniyle ikinci el otomobillere olan talep her geçen gün artarken, fiyatlar da yükseliyor. Fiyat yükselişinden etkilenmek istemeyenler ise çareyi kredi çekmekte buluyor. İşte banka banka taşıt kredisi faiz oranlar

Güncel

Yerli otomobile Honda'dan transfer!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nda üretimden sorumlu isim Murat Akdaş oldu. 1997 yılından bu yana Honda'da çalışan Akdaş, son olarak Honda Türkiye'de Fabrika Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Güncel

Son ankette dikkat çeken detay!

MetroPOLL Araştırma tarafından yapılan anketten çıkan sonuca göre; seçimin kaderini kararsızlar ve protesto oy kullanacaklar belirleyecek. Ankette kararsızların oranı yüzde 11,2, protesto oy kullanacakların oranı ise yüzde 7,1 olarak belirlendi.

Güncel

Türkiye'de ilk koronavirüs aşısı bugün yapılacak

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınına karşı ülkemizde ilk aşı bugün yapılacak. Aşı ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Gaziantep, Malatya'nın da aralarında bulunduğu illerde 1200-1300 sağlık çalışanına uygulanacak.