Güncel

İnce'den parti kurma iddiasına yanıt!

CHP'li İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar" dedi

Güncel

Fotoğraflarla Dünyaya gözdağı!

Milli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan-Türkiye Fiili Atışlı Ortak/Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı hazırlıkları kapsamında atışsız tatbikat provaları yapıldığını açıkladı.

Güncel

Barış Arduç ve Gupse Özay dünyaevine girdi

6 yıldır birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay, çifti evlenme kararı aldılar. Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran tarafından kıyılan nikahta Arduç ile Özay'ın nikah şahitliğini çok yakın arkadaşları yaptı.

Güncel

Fahrettin Altun'dan Yunanistan'a Yunanca mesaj

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, İstanbul'da yaşayan Musevi, Rum, Ermeni ve Süryani cemaatlerine mensup vatandaşların, İslam dinine mensup Türk vatandaşları ile yaşama kültürünü anlatan Yunanca bir video paylaştı.

Güncel

Mersin'de askerleri taşıyan otobüs devrildi!

Mersin'in Mut ilçesinde Kıbrıs'a gidecek askerleri taşıyan otobüs Yapıntı Mahallesi Zeytinlik mevkiinde devrildi. Meydana gelen kazada ilk belirlemelere göre beş asker şehit oldu, çok sayıda asker de yaralandı.

Güncel

İsmail Kandemir, Erdoğan'la yan yana saf tutacak

Ayasofya'nın müzeden camiye dönüştürülmesi için 26 yıl mücadele eden matematik öğretmeni İsmail Kandemir, Ayasofya'da kılınacak Cuma namazında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yan yana saf tutacak.

Güncel

Pınar Gültekin İçin Anlamlı Mesaj

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Dr. Bilal Okudan, öldürülen Pınar Gültekin için anlamlı bir mesaj yayımlayarak sevenlerine ve ailesine başsağlığında bulundu.

Güncel

Pınar'ın acısı dinmeden bir cinayet daha!

Eski sevgilisi tarafından canice öldürülen Pınar Gültekin'in acısı soğumadan bir kadın cinayeti haberi daha geldi. İstanbul'da bir kişi, kıskançlık nedeniyle tartıştığı iki çocuk annesi 8 yıllık eşini uykusunda boğarak öldürdü.

Güncel

16 yaşındaki Eylem'den dün akşamdan beri haber yok

Dün Türkiye'yi yasa boğan Pınar Gültekin vahşetinin konuşulduğu saatlerde bir kayıp haberi daha sosyal medyanın gündemine oturdu. İzmir Menemen'de yaşayan Eylem Hıdırtepe, iddiaya göre babasıyla anlaşamadığı için annesine gittiği Manisa'da kayıplara karış