Güncel

Azerbaycan'da son durum! 177 oldu!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev 17 köyün daha Ermenistan'ın işgalinden kurtarıldığını duyurdu. Ermeni güçlerle yaşanan çatışmalar gece boyunca devam ederken işgalden kurtarılan yerleşim birimi sayısı 3'ü kent merkezi olmak üzere 177'ye ulaştı

Güncel

İYİ Parti'de Ümit Özdağ'dan sonra yeni kriz!

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu iddia etmesinin ardından İYİ Parti'den istifa eden Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, bomba açıklamalarda bulundu.

Güncel

Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt

Son dakika! İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu iddia eden İYİ Partili Ümit Özdağ'a, "FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır, söyleyen de yalancıdır" sözleriyle cevap verdi.

Güncel

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanacak!

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya gelecek. Toplantıda; koronavirüs ile mücadelede, Azerbaycan-Ermenistan cephe hattındaki durum ve Kıbrıs'taki gelişmeler ele alınacak.

Güncel

Türkiye'nin doğal gaz keşfi satıcıları telaşlandırdı

Türkiye'nin Karadeniz'de keşfettiği doğal gaz rezervi satıcıları telaşlandır. Satıcılar arasından ise ilk adım İran'dan geldi. 2025 yılında sona erecek gaz tedarik anlaşmasını uzatmayı teklif eden İran, Türkiye'den görüşmeler için resmi yanıt bekliyor.

Güncel

Bir Medeniyet İzinde: Balkanlar

Tarihçi-yazar Eldar Uka'nın, Roma, Bizans, Osmanlı ve Avusturya Macaristan İmparatorluğu gibi köklü medeniyetlere ev sahipliği yapan Balkanlar coğrafyasını anlattığı 'Bir Medeniyet İzinde: Balkanlar' kitabı okuyucusuyla buluştu.

Güncel

Merkel'i koronavirüste ikinci dalga korkusu sardı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, son günlerde artış gösteren yeni tip koronavirüs vaka sayılarından duyduğu endişeyi dile getirerek ikinci bir dalganın hem sağlık sistemini hem de ekonomiyi olumsuz etkileyeceğini bildirdi.

Güncel

Booking.com yeniden açılıyor

İnternet düzenlemelerin ardından, Spotify'dan sonra tatil rezervasyon sitesi Booking.com Türkiye'de ofis açarak vergi ödemeyi kabul etti. Gereken işlemlerin yapılmasından sonra Booking.com'un erişime açılması bekleniyor.