Güncel

Kadir Şeker davasında yeni gelişme!

Kadir Şeker'e verilen 12 yıl 6 ay hapis cezasına karşı, Şeker'in avukatları yerel mahkemenin ve istinaf mahkemesinin karanının bozulmasını, Kadir Şeker'in tahliye edilmesini talep ederek Yargıtay'a başvurdu.

Güncel

Akın akın gidiyorlar!

Tam kapanma dönemini başka kentlerde geçirmek isteyenler sebebiyle İstanbul trafiğinde yoğunluk yaşanıyor. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen TEM otoyolunda uzun kuyruklar oluştu.

Güncel

Soykırım açıklamasından sonra Türkiye ne yapacak?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanımlamasına ilişkin açıklamasında, "Gelecek günlerde ve aylarda farklı şekil ve derecelerde tepkiler olacaktır." ifadelerini kullandı.

Güncel

En çok onlar yatırım yapıyor!

Pandemi şartlarına bağlı olarak evde kalan öğrenciler ve gençler, kripto paraya yatırım yapmaya başladı. KYK burslarıyla bir masrafları olmadığı için kripto para alan gençlerin çoğu zarar ettiğini söyledi.

Güncel

Kripto parada her şeyini kaybeden emlakçı intihar etti

İstanbul Kağıthane'de 50 yaşındaki emlakçı, evini satıp tüm mal varlığını kripto paraya yatırdı. Bir süre sonra kripto borsasında büyük para kaybettiğini fark eden adam, ruhsatsız tabancasıyla başına tek el ateş ederek iş yerinde intihar etti.

Güncel

Gülben Ergen de kripto para mağduru

Son bir haftada tüm dünyada sert düşüş yaşayıp hızla değer kaybeden kripto para yatırımlarından zarar ettiğini açıklayan sanatçı Gülben Ergen, "Sormayın tepetaklak olduk. Düştü, çok moralim bozuk" ifadelerini kullandı.

Güncel

İmamoğlu'ndan Nagehan Alçı'ya tepki

Ekrem İmamoğlu, katıldığı canlı yayında kendisine soru soran gazeteci Nagehan Alçı'yla gerginlik yaşadı. Tevfik Göksu'dan gelen mesajı okumak isteyen Alçı'ya, İmamoğlu "Tevfik Göksu'dan mesaj alıp bana soru sormayın, siz sorun" dedi.

Güncel

Bu da Kripto Tosuncuk!

Son 24 saattir internet sistemlerini kapatan kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in yaklaşık 2 milyar dolarla dün akşam saat 18.00'de İstanbul Havalimanı'ndan yurt dışına çıktığı iddia edildi.