Teknoloji
24 Aralık 2019 Salı

Google'siz Huawei Ocakta Türkiye'de

Haberin detayları için tıklayınız
Google'siz Huawei Ocakta Türkiye'de
Çinli teknoloji devi, yeni amiral gemisinin Türkiye satış fiyatını önümüzdeki günlerde açıklayacak. Geçtiğimiz mayıs ayında, yönetimindeki ABD hükümeti, Çinli teknoloji devi Huawei'yi Çin devleti ve ordusu ile organik bağı bulunduğu gerekçesiyle kara listeye almıştı. Google ve Qualcomm gibi derin ticari ilişkilerinin olduğu şirketlerle iş birliğini kesmek zorunda kalan Huawei, yeni amiral gemisi Mate 30 Pro'yu Google mobil servisleri olmadan çıkarmıştı. Google ise Rekabet Kurumu'nun kestiği ceza nedeniyle Türkiye'de satışa sunulacak yeni telefonlarda kendi uygulamasının kullanılmasına izin vermeyeceği yönünde şantajda bulunmuştu.
Teknoloji

iPhone 12'lerin Türkiye satış fiyatları ne olacak?

Apple merakla beklenen iPhone 12'lerin tanıtımını yaptı. Teknoloji devinin cihazların yurt dışı satış fiyatlarını açıklamasının ardından iPhone hayranları Türkiye fiyatlarını merak eder oldu. İşte iPhone 12'lerin Türkiye satış fiyatları.

Teknoloji

PUBG MOBILE 2. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR!

OYUN İÇİ LUNAPARK ETKİNLİĞİ VE ROYALE PASS 12. SEZONU '2GETHER WE PLAY' OYUN SEVERLERİ BEKLİYOR PUBG MOBILE, 2. yıl dönümü kutlamaları kapsamında oyun severleri interaktif mini oyunlar, etkinlikler ve tamamen yenilenen Royale Pass sezonu ile karşılıyor