Medya
27 Ağustos 2020 Perşembe

Gökçe Bahadır, 3,5 milyon lira karşılığında reklam yüzü oldu

Rol aldığı her projedeki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Gökçe Bahadır, 3,5 milyon TL karşılığında bir mobilya firmasının reklam yüzü oldu. Önceki gün markanın davetine katılan oyuncu, işlerinin yeniden açılmasıyla ilgili "Umarım her şey daha iyi o
Gökçe Bahadır, 3,5 milyon lira karşılığında reklam yüzü oldu
Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, bir mobilya firmasının reklam yüzü oldu. Oyuncunun rol aldığı reklam filmleri önceki gün Çırağan Sarayı'ndaki özel lansmanla tanıtıldı. Ünlü oyuncunun, iki yıllık reklam kampanyası kapsamında markayla 3,5 milyon TL'ye anlaştığı öğrenildi.

'PANDEMİ DÖNEMİNDE EVİMİ DEĞİŞTİRDİM'
Bahadır, kendisinde ve evinde değişiklikler yapmayı çok sevdiğini belirterek 'Mobilya seçimi kadınların kendilerini yansıtmaları için en iyi araçlardan biri. Ben de evimde değişiklikler yapmayı ve kendimi yansıtmayı çok seviyorum. Pandemi döneminde evimin dekorasyonunda değişiklikler yaptım. Üstüne de böyle bir anlaşma yapmak beni çok heyecanlandırdı' dedi.

Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.