Yaşam
7 Aralık 2018 Cuma

Genç Oyuncu Onur Seyit Yaran'dan Büyük Başarı

İstanbul Altın Zambak Ödülleri, önceki akşam Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.Kral TV sponsorluğunda gerçekleşen gece ünlüler geçidine sahne oldu.
Genç Oyuncu Onur Seyit Yaran'dan Büyük Başarı
Gecede oyuncu Onur Seyit Yaran ilk projesi Kalk Gidelim dizisinde hayat verdiği Canberk karakterindeki performansından dolayı 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu Ödülü'nü aldı.2016 Best Model of Turkey ve Best Model of The World birincisi Onur Seyit Yaran, TRT 1’de yayınlanan ‘Kalk Gidelim’ adlı dizide oyunculuk kariyerine başladı. Törende, kariyerinin ilk ödülünü aldığını ve bu ödülün kendisine şans getireceğine inandığını söyleyen Yaran, yeni projelerle seyirci karşısına çıkmak için gün saydığını ifade etti.
Yaşam

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.

Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.