Medya
16 Haziran 2019 Pazar

Gazeteci Nedim Şener'den Kaçak Fetö'cülere Tokat Gibi İki Cevap

Gazeteci Nedim Şener, 'Kur'an'da vatan satmak diye bir kavram yoktur' diyen Emre Uslu'ya cevabı yapıştırdı.
Gazeteci Nedim Şener'den Kaçak Fetö'cülere Tokat Gibi İki Cevap
Firafi FETÖ'cüler Emre Uslu ve Ahmet Dönmez'in sosyal medyadan yaptığı pervasız paylaşımlara gazeteci Nedim Şener karşılık verdi.

'ÜLKESİNİ EN İYİ FİYATI VERENE SATANLAR'

'Vatanınızı satın diye söylemiyorum ama, Mahşer'de 'kulum niye vatanını sattın' diye soru yok. Çünkü Sorular Kur'an'dan çıkacak ve Kur'an'da vatan satmak diye bir kavram yok' ve 'Anket: Sizce vatan neresidir? A-Doğduğun yer, B-Doyduğun yer, C-Kendini ait hissettiğin yerdir..' şeklinde tweetler atan Emre Uslu'ya Nedim Şener'in yanıtı şöyle oldu:

'Vatan, senin gibi FETÖ'cü alçaklar için en iyi fiyatı verene sattığın yerdir.'

'15 TEMMUZ, KİMLERİN KORKAK OLDUĞUNU GÖSTERDİ'

'15 Temmuz'un faydalarını say say bitmiyor' paylaşımı yapan Ahmet Dönmez'e de Nedim Şener, 'En önemlisi; FETÖ'nün nasıl kanlı bir ihanet örgütü olduğunu, kendini kahraman zannedenlerin tankları görünce bakkal market önüne ve bankamatik sırasına giren korkaklar olduğunu gösterdi' ifadeleriyle karşılık verdi.
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin