Spor
28 Ağustos 2020 Cuma

Galatasaray, Linnes'e talip olan Beşiktaş'tan Dorukhan'ı istiyor

Süper Lig'de dev bir takas gündeme geldi. Galatasaray'ın Martin Linnes'i kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş'tan milli futbolcu Dorukhan Toköz'ü istediği öğrenildi.
Galatasaray, Linnes'e talip olan Beşiktaş'tan Dorukhan'ı istiyor
Ezeli rakipler Beşiktaş ve Galatasaray transferde yılın takasını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, sarı kırmızılılar, gözden çıkardığı Martin Linnes'e talip olan Beşiktaş'tan Dorukhan Toköz'ü gözüne kestirdi. Cim Bom, bu takas için gerekirse bir miktar para vermeyi de göze aldı. Orta saha takviyesini şu ana kadar gerçekleştiremeyen Galatasaray'a Linnes piyangosu vurabilir.

SORUNU YERLİ FUTBOLCUYLA ÇÖZECEK
Orta saha problemini hem de yerli bir oyuncu ile çözme ihtimali ortaya çıkan Galatasaray, Norveçli defans oyuncusu Linnes'in de maaş yükünden kurtulmuş olacak.
Spor

Fazıl Say maç sonu isyan etti

Fenerbahçeliliğiyle bilinen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın maç sonu yaptığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Takıma isyan eden Say, "Kaç milyon Fenerbahçeliyiz dostlar? 35 milyon? Kaç yıllık çile bu? Siz söyleyin?" ifadelerini kullandı.

Spor

Joachim Löw geliyor! İlk görüşme gerçekleşti

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut'un yerine geçtiğimiz hafta Alman Milli Takımı'nı bırakacağını açıklayan Joachim Löw'ü getirmeyi planlıyor.