Galatasaray'a Diagne Müjdesi! Teklif..
Spor

Galatasaray'a Diagne Müjdesi! Teklif..

İnternet Medya -
Galatasaray'a Diagne müjdesi! Teklif

'da transferin önünde çok büyük bir engel olarak duran Mbaye Diagne konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor... Senegalli yıldızın Suudi Arabistan'a satışının suya düşmesi sonrası sıkıntıya giren Sarı-Kırmızılılar'a Çin'den müjde geldi.

Guangzhou Evergrande, kulübüyle temasa geçerek Diagne'nin fiyatını sordu. Alınan bilgilere göre Sarı-Kırmızılılar, Çin kulübüne '18 milyon Euro' yanıtını verdi.

Şimdi gözler, Çin Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Guangzhou'nun yapacağı resmi teklife çevrildi. 'ın 13-14 milyon Euro civarında bir rakamı bile kabul edebileceği belirtiliyor.

ŞU AN HAYALİ AFRİKA KUPASI

Senegal Milli Takımı ile Kupası'nda bulunan Diagne, geçen sezonu özetlerken 'Benim için görkemli bir sezon oldu. Allah'ın yardımı ile Türkiye'de hem şampiyon oldum hem de gol kralı oldum. Eğer Kupası'nı da kazanırsam pastanın üzerine çilek koymuş olacağım. Kariyerimin altın yılı, bu yıl olur. Milli takımda çok fazla süre alamıyorum ama önemli olan kazanmak. çıkarsak ve ben oynarsam kesin kupayı biz kazanırız.' şeklinde konuştu.

KAYNAK: TAKVİM

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.