G.saray'dan İtalya'ya Transfer Seferi! 3 İsim..
Spor

G.saray'dan İtalya'ya Transfer Seferi! 3 İsim..

İnternet Medya -
G.Saray'dan İtalya'ya transfer seferi! 3 isim

Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer listesini yönetime vermişti. Nzonzi ve Seri'nin ayrılacak olması sebebiyle 'den Seko Fofana orta saha için ilk sırada bulunuyordu. İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, cebinde listeyle İtalya'ya gitti. Burada 3'lü transfer zirvesi gerçekleştirildi. Albayrak'ın 'yle masaya oturduğu ve Seko Fofana'nın kiralanması konusunda büyük ölçüde anlaştığı öğrenildi. 24 yaşındaki futbolcu, merkez orta sahada görev yapıyor.

BAŞLARDA SORUN ÇIKMIŞTI

Albayrak daha sonra stoper transferi için rotasını değiştirdi. 'dan Mert Çetin ve 'dan Murillo için yöneticilerle bir araya gelindi. Bu iki stoperden birisi bitirilecek. Murillo için kulübü ilk başlarda problem çıkarsa da daha sonra tavırları yumuşamıştı. Yönetimi, Murillo'yu sezon sonuna kadar kiralamaya hazırlanıyor. Teknik Direktör Fatih Terim'in de onay verdiği bu transferin, önümüzdeki hafta içinde gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor.

GELİŞİMİ TAKİP EDİLECEK

Ancak Abdurrahim Albayrak, son anda bir pürüz çıkma ihtimaline karşı Kulübü'yle de Mert Çetin için görüştü. İtalyan temsilcisi, Mert'i kiralık olarak vermeye sıcak baksa da oyuncularının Serie A'da kalmasını istiyor. Böylece gelişimi yakından takip edilebilecek. Murillo'da sorun çıkması halinde 'yla bir görüşme daha gerçekleştirilecek. İtalyanlar ikna edilmeye çalışılacak. (Akşam)

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.