G.saray'dan Gümüşdağ İçin Sert Açıklama!
Spor

G.saray'dan Gümüşdağ İçin Sert Açıklama!

İnternet Medya -
Galatasaray Kulübü, resmi sitesinden Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı hedef alan 'Her durumdan kendine vazife çıkaran şahıs hakkında' başlığıyla sert bir açıklama yayınladı.

'ın resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

İkinci Başkanımızın, VAR kayıtlarının kamuoyuna açıklanması gerektiğine dair sözleri üzerine, bir Futbol Kulübü Başkanı talihsiz beyanatlarda bulunmuştur. Hiçbir kulüp ve kişi hedef alınmamasına karşın bu açıklamaları üzerine alan bu zat, Federasyon adına konuşma yetkisini nereden bulmuştur ve hangi sıfatla VAR kayıtlarının açıklanamayacağını söylemiştir, merak etmekteyiz. Her durumdan kendine vazife çıkaran, kendisini Türk futbolunun tepe yöneticisi gibi gören, bugüne kadar takındığı tavırlar ve kullandığı ifadelerle Türk futbolu ailesini, Yayıncı Kuruluşu bile yönlendirmeye çalışan bu kişinin sözlerini şiddetle kınıyoruz.

Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tesisleri'nin açılışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 'VAR kayıtları IFAB kuralları gereğince paylaşılamaz.' ifadelerini kullanmıştı.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'IN G.SARAY İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.