Emlak
15 Ocak 2018 Pazartesi

Flaş Türk akımı açıklaması! Garanti istiyoruz

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rus diplomasisinin 2017'deki sonuçları hakkında basın toplantısı düzenledi.
Flaş Türk akımı açıklaması! Garanti istiyoruz

Lavrov, basın toplantısında, Rusya'nın ABD, NATO ve ABD'yle ilişkilerinin yanı sıra başta Suriye olmak üzere Ortadoğu'yla ilgili diplomatik hamlelerinden Ukrayna'nın doğusundaki kriz ile Kore yarımadasındaki gerilime kadar çeşitli alanlardan soruları yanıtladı.
 
RUSYA TARTIŞMAYA HAZIR 

Lavrov, "Türk Akımı doğalgaz boru hattının (Rusya'dan çıkarılan doğalgazı Avrupa ülkelerine ulaştırması planlanan) ikinci kolu, sadece Avrupa Komisyonu'ndan sağlam garantiler alınması halinde inşa edilecek. Rusya, bu kolun geçeceği güzergahı tartışmaya hazır" ifadelerine kullandı.

Emlak

Konut satışları aralık ayında %47,6 azaldı

Ekonominin lokomotifi konumundaki konut satışları 2020 Aralık ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %47,6 azalarak 105 bin 981 oldu. Böylece 2020'de toplamda 1 milyon 499 bin 316 konut satılmış oldu.

Emlak

Konut Yatırımı İçin Tek Seçenek Türkiye Mi?

Türkiye'de en sık tercih edilen yatırım alışkanlıklarından biri olan, konut yatırımı her geçen yıl daha çok rağbet görmeye ediyor. Yatırımcılar kimi zaman kira gelirlerine odaklanırken, zaman zaman kısa süreli al – sat yapmayı tercih edebiliyor. Bununla b

Emlak

20 bin kişi akın etti

Ankara ile Kars arasında sefer yapan ve son günlerde ilgi odağında olan Doğu Ekspresi ile kente gelen yerli ve yabancı turistler, turizmin canlanmasına vesile oldu.