Spor
14 Nisan 2021 Çarşamba

Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz'e ateş püskürdü

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, sosyal medya hesabından Mustafa Cengiz'e yönelik çok sert ifadeler kullandı. Altaylı, "Gerekirse doktor raporu ile görevden alınmalıdır" dedi.
Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz'e ateş püskürdü
Mustafa Cengiz'in bugün GS TV'de söylediği, 'Futbolcular haysiyet ve şereflerini hatırlasınlar' sözleri gündeme bomba gibi düştü. Bu açıklama sonrasında adeta çileden çıkan Fatih Altaylı, sosyal medya hesabından Cengiz'e ateş püskürdü.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'A ÇAĞRIDA BULUNDU
Sosyal medya hesabından Abdurrahim Albayrak ve yönetimdeki diğer isimlere çağrıda bulunan Altaylı, 'Abdurrahim Albayrak ve yönetimdeki diğer Galatasaraylılar, Galatasaray başkanlık koltuğunda oturan zatın yarattığı rezilliğe daha ne kadar ortak olmayı düşünüyorlar' dedi.

ŞUUR KAYBI YAŞADIĞI ARTIK SAKLANAMAZ'
Daha sonra bir paylaşım daha yapan Altaylı, 'Galatasaray spor kulübü başkanlık koltuğunu işgal eden kişinin şuur kaybı yaşadığı artık saklanamaz. Kulübe ve camiaya daha fazla zarar vermeden gerekirse doktor raporu ile görevden alınmalıdır' ifadelerini kullandı.

MUSTAFA CENGİZ NE DEMİŞTİ?
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de MHK Başkanı Serdar Tatlı ve hakemlere tepki gösterirken, sarı-kırmızılı futbolcuları da eleştirmişti.
Cengiz'in futbolcuları eleştirdiği kısım şöyle:
'Futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlasınlar. Kendilerine oynamıyorlar. Türkiye'nin en büyük camiasındalar. Ölümüne oynamalılar. Bunu neden yapmıyor futbolcularımız. İpinde değil adamın, profesyonelce bakıyor. 2. maç oynamazsa prim alamıyor. Onu da hesaplayabilir. Türk futbolcular nerede o zaman? Ben çıldırıyorum izlerken.'
Spor

Fazıl Say maç sonu isyan etti

Fenerbahçeliliğiyle bilinen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın maç sonu yaptığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Takıma isyan eden Say, "Kaç milyon Fenerbahçeliyiz dostlar? 35 milyon? Kaç yıllık çile bu? Siz söyleyin?" ifadelerini kullandı.

Spor

Joachim Löw geliyor! İlk görüşme gerçekleşti

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut'un yerine geçtiğimiz hafta Alman Milli Takımı'nı bırakacağını açıklayan Joachim Löw'ü getirmeyi planlıyor.