Sondakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Ey Türkiye

EY Türkiye, dünya genelinde onlarca çalışanı ile bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veriyor.
Ey Türkiye

Çalıştığı firmaların müşterilerine kaliteli hizmet vermesini sağlayan EY Türkiye, örnek alınacak bir çalışan kültürü geliştirmeyi hedefliyor.

 EY Türkiye, müşterileri için üç noktaya oldukça önem veriyor. Bu noktalardan ilki kapsayıcılık ilkesidir. Kapsayıcılık ilkesi ile kendileri ile çalışan tüm şirketlerin sesini duyurmalarını sağlıyor. Bu yaklaşım tarzı ile başarılı kişilerin işe alınmalarını desteklerken aynı zamanda müşterilerin ve kendilerinin başarılarına katkı sağlıyor. Bir diğeri ise gelişim ilkesidir. Gelişim ilkesi ile çalışanlarına donanım sahibi olmaları için gerekli eğitim, deneyim ve koçluk programlarını sağlıyor. Üçüncü ilke olan katılım sayesinde ise çalışanlarının bireysel ve profesyonel hedeflerine erişebilmeleri için onları sonuna kadar destekliyor. Bu üç ilke EY Türkiye için olmazsa olmaz ilkelerdir. Çalışanları ve müşterileri ile ilişkilerini bu ilkeler sayesinde sağlam tutan EY Türkiye, profesyonelliğini de kanıtlar nitelikte işler yapıyor. Hizmetleri arasında Bağımsız Denetim, Vergi, Danışmanlık ve Kurumsal Finansman yer alıyor. Sağladığı bu hizmetler ile birlikte çalıştığı firmaların yükselmesini destekliyor. Güçlü Bağımsız Denetim hizmeti ile yatırımcıların, hissedarların ve tüm çıkar sahiplerinin denetim komiteleri hakkında doğru bilgiye erişmelerini sağlar. Şirket yönetimlerini doğru zamanda doğru bilgi ile yönlendirir. Vergi hizmeti uzun vadeli ve şeffaf vergi planlamaları yapmalarını sağlamakla birlikte firmaların raporlama sistemlerini geliştirmeleri için onlara destek verir. Bir danışmanlık ve hizmeti şirketi olarak müşterilerinin çevrelerinde olan değişimlere kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmeleri için çalışmalar yapar. Şirketi şirket yapan en önemli kısmi finansmandır. İçeriden ya da dışarıdan fark etmeksizin finansman desteği alan firmaların kurumsal finansman işlemlerinin daha etkin bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Stratejik hedefler belirlemelerini sağlayan EY Türkiye, şirketlere konu ile ilgili yardımcı olarak tarafsız danışmanlık hizmeti sunar.

EY Türkiye, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çalıştığı firmalara oldukça büyük desteklerde bulunuyor. Destek alan firmalar kendi stratejilerini profesyonel bir şekilde belirleyerek harekete geçiyor. Böylece aldıkları hizmet doğrultusunda piyasa içerisinde karlarını artırarak yükseliyor. Finansman yönetimi alanının tüm işlevlerini yerine getirerek prestijlerine de katkıda bulunuyor.                                   

Sondakika

Seo Hakkında Bilinen 4 Yanlış

Oldukça yeni olan SEO sektörü, hem çok geniş hem de devasa bir yapıya sahiptir. Dünyada belli noktalara gelen bu sektör ülkemizde henüz daha işin başı seviyelerindedir.

Sondakika

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç dökülmesi gerek yaşlılıktan kaynaklı hücrelerin azalmasından kaynaklı gerek stres ve düzensiz hayat koşulları gerekse yapısal bir süreç ile irsi olarak saç dökülmeleri görülmektedir.

Sondakika

İltisak ne anlama geliyor, ne demek?

İltisak'ın ne anlama geldiğiyle ilgili insanlar son günlerde arama motorlarında aramalarda bulunuyorlar. Biz de siz değerli okurlarımız için İltisak'ın ne anlama geldiğini araştırdık.

Sondakika

Zebra perde nasıl takılır?

İnternetten sipariş ettiğiniz perdeyi bir dakikada nasıl takacağınızı gösteren, perde uzmanlarından tiyoların olduğu bu videolu içerikte zebra ve stor perdelerin hızlı ve kolay takılmasını anlatıyoruz.