Kim kimdir?
27 Nisan 2017 Perşembe

Eugenie Bouchard kimdir?

TEB BNP Paribas İstanbul Cup'ın yıldızlarından Eugenie Bouchard kimdir?
Eugenie Bouchard kimdir?

Eugenie "Genie" Bouchard, 25 Şubat 1994 doğumlu Kanadalı profesyonel tenisçidir.

2014 Wimbledon'da teklerde final oynayarak, bir Grand Slam turnuvasında final oynayan ilk Kanadalı olmuştur.

2014 Avustralya Açık, 2014 Fransa Açık'ta yarı final oynamış, 2012 Wimbledon Kızlar Tekler şampiyonluğu elde etmiştir.

2013 WTA Tour sonu itibari ile WTA Yılın Çaylağı ödülünü almıştır. 

Bouchard 2014 WTA Tour sonu itibari ile Yılın En Çok Gelişim Gösteren Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

ÖZEL HAYATI

Eugenie Bouchard, Mike ve Julie Bouchard'ın ilk ikiz çocuklarından biridir. Diğeri, 6 dakika daha büyük olan çift yumurta ikizi Beatrice Bouchard'tır. Ayrıca 1995 doğumlu Charlotte isimli bir kız kardeşi ve 1999 doğumlu William isimli bir erkek kardeşi daha vardır.Kendisi ve ikizi Beatrice, adlarını York Dükü Prens Andrew'ün kızlarından almıştır.

Eugenie, tenis oynamaya 5 yaşındayken başlamıştır ve Montreal'de bulunan Tennis Canada'nın Milli Antrenman Merkezi'nin bir üyesidir. The Study ve Westmount High School okullarında eğitim görmüştür. 12 yaşındayken, en iyi çocukluk arkadaşlarından Laura Robson ile tanıştığı Florida'ya taşınmış ve burada Nick Saviano ona koçluk yapmaya başlamıştır. 15 yaşındayken Westmount'a antrenmanlar için geri dönmüştür. Oldukça başarılı bir öğrencilik hayatı olmuştur ve hayatını doktor olarak sürdürmek de kafasından geçmiştir.

Favori tenis oyuncusu 2012 Wimbledon'da tanışma fırsatı bulduğu Roger Federer'dir. Federer'le tanışmasını hayatının en önemli anlarından biri olarak nitelendirmiştir. 2013 WTA Tour kapsamında, Nathalie Tauziat'yla çalışmaya başlamış ve yarı zamanlı olarak onunla seyahat ettiğini belirtmiştir. Tauziat'ın çalıştırıcılığı sırasında, gençler seviyesindeki defansif oyun tarzından agresif oyun tarzına geçiş yapmıştır. Tauziat, tekrar Saviano'ya çalıştırıcılık rolünü 2014 WTA Tour için yüklemiştir. 2013 sezonu bitiminden sonra CTV'ye konuk olduğunda hava durumu bülteninde sunuculuk yapmıştır.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?