Güncel
25 Temmuz 2020 Cumartesi

Erdoğan'ın Ayasofya'daki Kuran-ı Kerim tilaveti İsrail Basınında!

İsrail'deki Haaretz gazetesinin Amerikalı yazarı Louis Fishman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya'da Kuran-ı Kerim tilavetine ilişkin, "Ben bile ürperdim. Bir noktada suskunlaştım ve içim birçok duyguyla karıştı" ifadelerini kullandı.
Erdoğan'ın Ayasofya'daki Kuran-ı Kerim tilaveti İsrail Basınında!
Ayasofya dün kılınan Cuma namazıyla beraber 86 yıl sonra yeniden ibadete açıldı. Namaz öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuranı- Kerim tilaveti okudu. Erdoğan'ın Kuran-ı Kerim okuması dış basında da yankı buldu. İsrail gazetesi Haaretz'in yazarı Amerikalı akademisyen Louis Fishman konuya ilişkin sosyal medya hesabından çarpıcı bir yorumda bulundu.

'BEN BİLE ÜRPERDİM'
Fishman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya Camii'ndeki Kur-an'ı Kerim tilaveti gerçekleştirdiği anın fotoğrafını paylaşarak, 'Ben bile ürperdim. Bir noktada suskunlaştım ve içim birçok duyguyla karıştı' ifadelerini kullandı.
Güncel

İnce'den parti kurma iddiasına yanıt!

CHP'li İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar" dedi

Güncel

Fotoğraflarla Dünyaya gözdağı!

Milli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan-Türkiye Fiili Atışlı Ortak/Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı hazırlıkları kapsamında atışsız tatbikat provaları yapıldığını açıkladı.