Kim kimdir?
28 Nisan 2017 Cuma

Erdal Erzincan kimdir? Aslen nerelidir?

Türk Halk Müziği'nin önemli isimlerinden biri olan Erdal Erzincan kimdir? Erdal Erzincan aslen nerelidir?
Erdal Erzincan kimdir? Aslen nerelidir?

Erdal Erzincan kimdir? Erdal Erzincan kaç yaşındandır?

Küçük yaşlarda bağlama ile tanışan Erdal Erzincan 1985 senesinde İstanbul'a gelmiş ve burada Arif Sağ Müzik Kursu'nda eğitim almıştır.

Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nde eğitim alan Erdal Erzincan ilk solo Albümü Solo'yu 1994 yılında piyasaya sürmüş ve Garip, Gurbet Yollarında, Anadolu parçaları ile büyük beğeni toplamıştır.

Eşi de kendisi gibi sanatçı olan Mercan Erzincan'dır ve bu evliliklerinden bir çocukları vardır. Erdal Erzincan aslen Aşkale Erzurum'ludur.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?