Kim kimdir?
24 Mayıs 2017 Çarşamba

Enes Özdemir kimdir?

Enes Özdemir kimdir, memleketi neresi, ne iş yapar? İşte Enes Özdemir'le ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik..
Enes Özdemir kimdir?

İstanbul'da Dünyaya gelen Enes Özdemir, ortaokul ve lise yıllarını İstanbul'da tamamlamıştır. Düzce Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi'nde okumaktadır. Lise son itibari ile sosyal medyayı aktif kullanmaya başlayan Özdemir, Sosyal medya üzerinden milyonlarca insana ulaşmayı başarmıştır. Bu başarısının ardından Hayali olan Radyo, TV Sunuculuğu ve gazetecilik hayali için sosyal medyayı bırakıp tamamen bu hayallerinin peşine düşmüştür. Sosyal Medyada milyonlarca takipçisi olduğu dönemde birçok radyo ve televizyonda sosyal medya danışmanı olarak çalıştı. Kısa sürede sosyal platformlarda tanınan ve sevilen bir isim haline geldi.

Enes Özdemir İlk Radyo Yayın hayatına ?Radyo Ritim' ailesine katılarak başlamıştır. TRT 1(1'de Sabah), TRT Haber(Yurttan haberler, Dijital Dergi) ve TRT Spor (Stadyum) kanallarında, Ankara Büyük Şehir Belediyesi gibi bir çok yerde de Danışmanlık yapmıştır. Enes Özdemir çok kritik bir karar alarak sektörden uzaklaşmıştır. Bu onun için bir bitiş değil, yeni başlangıçlar için ilk adımdır. Kanalda yürüttüğü çalışmalarına son verdikten sonra bir süre sektörden uzak durmuştur. Sektörde uzak durduğu dönemde ne yaptığını sorduklarında ?Kendine yatırım yaptım, Sunuculuk, diksiyon ve Spikerlik eğitimleri aldım' diye yanıtlıyor. Özdemir, sektöre geri döndüğünde TRT Kent Radyo İstanbul'da ?Günaydın İstanbul' programının yapımcısı ve sunuculuğunu yapmıştır. Aynı dönemde TRT FM'de ?Enes Özdemir'le Sosyal Gündem' köşesini hazırlamış ve sunmuştur. Radyocu, Sunucu ve Gazeteci Özdemir, şuanda TRT Haber'de yayınlanan ?Elif Saygılıer'le Ekonomi 7/24' programında Danışmanlık ve Muhabirlik yapmaktadır. Aynı zamanda da ?Diriliş Postası Gazetesi'nde ?Sosyal Gündem' sayfasını hazırlamaktadır.

Televizyon ve Gazetede bir çok projede yer alan Özdemir, Her Pazar saat 16.00-18.00 arasında ?Senin Ritmin Radyo Ritim'de Türkiye ve Dünya gündemindeki haberlerin sosyal medyaya yansımaları ile ?Enes Özdemir'le Sosyal Gündem' programını hazırlayıp, sunmaktadır.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?