Emlak

Antalya'ya turist akını

Antalya'da 2016 yılında büyük düşüş gösteren turizm sektörü, bu sezon Rus turist canlılığıyla toparlanmaya başladı.

Emlak

Gaziantep BB'den 'park' açıklaması

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, son 3 yılda 498 bin 205 metre kare alanda toplamda 16 kapsamlı park yaptığını açıkladı.

Emlak

Otel doluluk oranı nisanda arttı

TÜROB, Türkiye genelinde otel doluluğunun nisan ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 15.7 artarak yüzde 61.2 seviyesinde gerçekleştiğini açıkladı

Emlak

TOKİ'den 55 bin liraya konut

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) mülkiyetinde bulunan iş yeri ve konutlar 1 Haziran'da saat 11:00'de açık artırma ile satılacak.

Emlak

Kiracı olanları üzecek haber!

Türkiye Kiralık Konut Fiyat Endeksi'ne göre kira fiyatlarında geçtiğimiz yıla göre ciddi bir artış var. Kira fiyatlarının en çok yükseldiği il ise Balıkesir.

Emlak

Konut fiyatları yüzde 9,50 arttı

REIDIN Emlak Endeksi'ne göre, Türkiye genelinde konut fiyatları nisanda, bir önceki aya göre yüzde 1,22, geçen yılın aynı dönemine göre de yüzde 9,50 yükseldi.

Emlak

Bunu yapanlardan TOKİ evleri geri alındı!

Elazığ'da dar gelirli aileler için yapılan dairelerin bazılarının kiraya verildiği, bazılarının da 3 yıldır elektrik, doğalgaz ve 100 TL'lik satış bedeli ödenmediği ortaya çıktı.

Emlak

Arda Turan dopingi! Yüzde 30 arttı

Milli futbolcu Arda Turan'ın İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Barcelona'da forma giymesi, Türkiye'den bu ülkeye tatile gidenlerin sayısını artırdı.

Emlak

İstanbul'a iki yeni metro hattı!

Anadolu yakasının ulaşımını rahatlatacak Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli ve Sarıgazi-Taşdelen-Yenidoğan metro hatlarının sözleşmeleri törenle imzalandı.