Spor
1 Eylül 2020 Salı

Efsane Futbolcu Ronaldo Trabzonspor Formasıyla Poz Verdi!

Dünya futboluna damga vuran Brezilyalı eski futbolcu Ronaldo, Trabzonspor'a transfer olan eski öğrencisi Stiven Plaza'dan forma istedi. Efsane isim, kendisine gönderilen formayı imzaladıktan sonra bordo mavili formayla fotoğraf çektirdi.
Efsane Futbolcu Ronaldo Trabzonspor Formasıyla Poz Verdi!
Dünya futboluna damga vuran 'Fenomen' lakaplı Brezilyalı eski futbolcu Ronaldo, Trabzonspor'un yeni sezon forması ile objektiflere poz verdi.Stiven Plaza'nın futbol dünyasına kazandırılmasında büyük pay sahibi olan ve bordo-mavililere transferinde büyük rol oynayan Ronaldo ile Trabzonspor arasındaki ilişkiler güçlenmeye başladı.

TRABZONSPOR FORMASI İSTEDİ
İspanyol Real Valladolid takımının sahibi durumundaki Ronaldo, bu transferin ardından oyuncusu Stiven Plaza'dan bordo mavili takımın formasını istedi ve Trabzonspor'un yeni formasını imzalayarak bu hatıra formayı özel koleksiyonuna kaldırdı.
Spor

Fazıl Say maç sonu isyan etti

Fenerbahçeliliğiyle bilinen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın maç sonu yaptığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Takıma isyan eden Say, "Kaç milyon Fenerbahçeliyiz dostlar? 35 milyon? Kaç yıllık çile bu? Siz söyleyin?" ifadelerini kullandı.

Spor

Joachim Löw geliyor! İlk görüşme gerçekleşti

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut'un yerine geçtiğimiz hafta Alman Milli Takımı'nı bırakacağını açıklayan Joachim Löw'ü getirmeyi planlıyor.