Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye'de Buluşuyor
Sondakika

Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye'de Buluşuyor

İnternet Medya -
İleri teknolojinin en ileri yöntemi olarak her alana damga vuran SEO, arama motorlarına yönelik yapılan, optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarına verilen isim olarak karşımıza çıkıyor.

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz SEO kelimesi barındırdığı anlamlar ve işlevleri ile arama motorlarında yükselmek adına yapılan tüm işlevlerin karşılığı niteliğindedir. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Mevcut sitenizin ya da sayfanızın arama motorunda üst sıralara çıkarılması için SEO çalışmasını mutlaka gerçekleştirmeniz gerekiyor. Peki bu listelenme sizin ne işinize yarar?

Günümüzde tüm yeniliklerin internet ortamında mevcut olduğunu hepimiz fark ediyoruz. Hatta öyle ki, satış alanında internet ve arama motorlarının üstünlüğü tartışılmaz bir hal aldı. Arama motorlarında yapılacak SEO düzenlemesi ile mevcut bilgilerin, satış ya da hizmetlerin çok daha büyük bir kitleye ulaşması mümkün hale geliyor. Doğal yollar ve yöntemler ile bir sitenin üst sıralarda yer alması için uzun bir zaman gerekirken, SEO çalışması ile kısa sürede bu sonucu elde etmek mümkün hale geliyor. Kısaca SEO çalışması ile doğal yolla popülerliğe kavuşamayan siteler, doğal görünen yöntemler ile popülerliğe sahip olabiliyorlar.

Elde edilen bu web popülerliği sayesinde Google sıralama artışı da gündeme gelmiş ve kazanılmış oluyor. İnternet reklamcılığının gün geçtikçe arttığı düşünüldüğünde SEO bu alandaki en yüksek getiriye sahip olan pazarlama stratejisi olarak karşımıza çıkmış oluyor.

Eğer siz de kendinize geleceğin en yüksek pazarlama stratejisi olan SEO alanında bir yer açmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu sene 5.'si düzenlenecek olan Zeo Agency'nin düzenlediği Digitalzone etkinliğine katılmak olmalı. Bu alanda güçlü konferanslardan SumoCon'da da konuşan konuşmacıların bulunduğu bu konferans, yeni çağda yeniliklerden bihaber kalmamak, gelişmeleri alanında uzman kişilerden öğrenmek için, 20-21 Ekim tarihlerinde Hilton Bomonti Hotel'de düzenlenecek konferansta yerinizi hemen ayırtın. Sadece SEO alanında değil Dijital pazarlama alanında da ciddi bir birikime sahip uzmanların katıldığı bu etkinlik iş yaşamına bakışınızı tamamen değiştirmeyi hedeflemiş durumda. Bu konferansın ev sahibi olan Zeo'nun eğlenceli ekibimiz sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

9 kişi yorum yazdı.