Dünya

Erdoğan'dan Rusya'ya Münbiç mesajı

Putin'le ortak basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Münbiç halkının evlerine dönmesi için Türkiye-Rusya ve koalisyon güçlerinin işbirliği yapması gerektiğini söyledi.

Dünya

Sapık Papaz tutuklandı

Ukrayna'nın Donetsk ilinde reşit olmayan kız çocuklarıyla cinsel ilişkiye giren bir Protestan rahip hakkında verilen hapis cezası, istinaf mahkemesince onaylandı.

Dünya

Trump yasakladı: Gidip konuşamazsın

ABD Başkanı Donald Trump'ın Müslüman ülkelere seyahat yasağı uygulamasının ardından Pakistan asıllı Amerikan vatandaşı Khizr Khan'ın Kanada'ya seyahatine izin verilmedi. Khan, Trump'ın seçim kampanyası sürecinde yaptığı açıklamalara sert tepki göstermişti

Dünya

Azeri vekilden Türkiye resti!

Azerbaycanlı Milletvekili Mirkişili, Azerbaycan-Türkiye ilişkileri ve bölgede yaşanan son gelişmelere dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dünya

AB'ye küstah Türkiye çağrısı!

Avusturya Başbakanı Christian Kern, AB'yeTürkiye yasağı çağrısında bulundu. Kern, referandum kampanyası için gelecek politikalara AB ölçeğinde bir yasak getirilmesini istedi.

Dünya

ABD'nin PKK mesaisi! Masadaki plan ne?

ABD, Rakka operasyonu için bir yandan Ankara ile görüşürken bir yandan da DEAŞ bahanesiyle Kuzey Irak'taki Sincar'a (Şengal) yerleştirdiği PKK ile temas trafiği yürütüyor.