Medya
29 Kasım 2018 Perşembe

Cumhuriyet Dolar Neden Düşmüyor Haberi Yapıyor!

Cumhuriyet gazetesi ve bazı internet siteleri doların neden düştüğünü ve niçin yükselmediğini sorgulayan haberler yapmaya başladı.
Cumhuriyet Dolar Neden Düşmüyor Haberi Yapıyor!
Türkiye'ye yapılan ekonomik operasyonlara ses çıkarmayan ve hatta bu emperyal ambargoyu alkışlayanlar doların çakılmasını kendilerine dert ettiler.

7 LİRADAN DOLAR ALIP 10 LİRA OLMASINI MI BEKLEDİLER

Başta Cumhuriyet gazetesi ve Duvar internet sitesi doların neden düştüğünü ve neden çıkmadığına dair haberler yapmaya ve köşe yazmaya başladı. ABD'nin ve bazı para spekülatörlerinin ekonomik operasyonuna sevinenler şimdiyse 7 liradan dolar alıp 10 lira olmasını bekleyenlerin hezeyanında boğuluyorlar.

BUNUN ADI İHANET

Türkiye aleyhindeki tüm olaylarda borazanlık yapanların Türkiye ekonomisinin iyiye gitmesini hazmedememesi dikkatlerden kaçmadı.
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.