Siyaset
14 Ocak 2020 Salı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN " SURİYE,LİBYA ,AKDENİZ'DE MACERA PEŞİNDE DEĞİLİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan " Suriye ,Libya ve Akdeniz de macera peşinde değiliz hele hele emperyal heveslerimiz hiç yoktur. Tek amacımız kendimizin ve kardeşlerimizin hakkını . hukukunu korumaktır.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN
TBMM'deki Ak Parti Grup Toplantısında konuşan Erdoğan ayrıca kendi politikalarına destek veren Bahçeliye şükranlarımı sunuyorum ,Deniz Baykala'da Libya konusundaki tavrı dolayısıyla Teşekkür ediyorum  dedi.
Barış pınarı harekat bölgesinde terör örgütü küçük çaplı saldırılarını halen sürdürüyor.
Biz sözümüze bağlıyız ancak bize verilmiş ve tutulmayan sözler var , bu şekilde devam etmesi durumunda gerekirse harekatlar kaldıkları yerden devam eder .
Siyaset

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 1. Olağan Büyük Kongre'nin ardından A Takımı'nı belirledi. Buna göre; Ramiz Ongun, Hasan Karal, Kerem Altun, Ali İhsan Merdanoğlu, Cem Avşar Babacan'ın başdanışmanı olacak.

Siyaset

Bu kez aday mısınız? sorusuna yanıt verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde bu kez aday mısınız?" sorusuna "Cumhurbaşkanı olacak kişinin aynı zamanda bir partinin genel başkanı olmaması lazım" diye cevap verdi.

Siyaset

MHP'den Türkeş'e sert yanıt

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'in paylaşımına cevaben yaptığı açıklamada "Hem vefasızlık yapıyor, hem terbiyesizlik yapıyor" ifadelerini kullandı.

Siyaset

Kulislerden şok iddia!

CHP'li Enis Berberoğlu ile HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları hakkında kesinleşmiş yargı kararlarının neden 2 yıl bekledikten sonra şimdi Meclis'te okunmasıyla ilgili kulislerde konuşulan iddia...