Siyaset
14 Ocak 2020 Salı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN " SURİYE,LİBYA ,AKDENİZ'DE MACERA PEŞİNDE DEĞİLİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan " Suriye ,Libya ve Akdeniz de macera peşinde değiliz hele hele emperyal heveslerimiz hiç yoktur. Tek amacımız kendimizin ve kardeşlerimizin hakkını . hukukunu korumaktır.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN
TBMM'deki Ak Parti Grup Toplantısında konuşan Erdoğan ayrıca kendi politikalarına destek veren Bahçeliye şükranlarımı sunuyorum ,Deniz Baykala'da Libya konusundaki tavrı dolayısıyla Teşekkür ediyorum  dedi.
Barış pınarı harekat bölgesinde terör örgütü küçük çaplı saldırılarını halen sürdürüyor.
Biz sözümüze bağlıyız ancak bize verilmiş ve tutulmayan sözler var , bu şekilde devam etmesi durumunda gerekirse harekatlar kaldıkları yerden devam eder .
Siyaset

Erdoğan'dan yeni MKYK üyelerine talimat

Recep Tayyip Erdoğan, yeni MKYK üyelerine önemli talimatlarda bulundu. Erdoğan "MKYK üye sayımızı artırdık. Herkes kendi bölgesinde daha çok çalışsın. Vatandaş, 'AK Parti burada yok' demesin" dedi.

Siyaset

Tuğrul Türkeş'ten HDP açıklaması

Son dönemde MHP'li isimlerle girdiği polemiklerle gündeme gelen AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, HDP'ye açılan kapatma davasına ilişkin "Siyasi parti kapatmak, özünde doğru bir davranış değil" dedi.

Siyaset

Albayrak geri mi dönüyor?

Son haftalarda eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yeni görev verileceği iddiaları gündemdeki yerini korurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Albayrak'ı muhalefete karşı koruması bu iddiaları güçlendirdi.