Kadın
29 Mayıs 2017 Pazartesi

Çocuğunuzla sağlıklı iletişim kurabilmek için...

Çocuklarında birtakım problemlerle karşılaşan anne ve babalar, ?Bilinçli Ebeveynler Okulu? sayesinde uzman kişilerden eğitim alarak sorunlarını çözme imkanı buluyor.
Çocuğunuzla sağlıklı iletişim kurabilmek için...

''Bilinçli ebeveyn olmak; ne olursa olsun her daim çocuğuna sevgisini yeteri kadar gösterebilmektedir.' fikriyle geliştirilen ve şuana kadar bini aşkın aileyle karşı karşıya gelen 'Bilinçli Ebeveynler Okulu' çocuklarda görülen birçok sorun için anne ve babalara çözümler tanıyor.

'Bilinçli Ebeveynler Okulu' ile anne-babalar çocukları için gereken en doğru bilgileri Uzman Pedagog/Psikologlardan alarak, çocukları ile daha sağlıklı ve verimli bir iletişim kurmanın inceliklerini öğreniyorlar.

Uzman Pedagog ve Psikoterapist Soner Koşan, ''Sağlamış olduğumuz bu eğitimle, bilinçli anne-babanın nasıl davranması gerektiğinin dışında, en az 60 dakika boyunca ailelerin problemlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğitimlere katılan tüm anne ve babalara eğitim sonunda Bilinçli Ebeveyn sertifikası veriyoruz.' dedi. 

Kadın

Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Herhangi bir yakının doğum günü yaklaşırken birçok kişi doğum günü hediyesi olarak ne alacağını düşünüyor. Bu konuda internet siteleri en geniş yelpaze sunuyor.