Cnn Türk ve Ahmet Hakan'dan 'İmamoğlu' Açıklaması! Fena Çuvalladı
Güncel

Cnn Türk ve Ahmet Hakan'dan 'İmamoğlu' Açıklaması! Fena Çuvalladı

İnternet Medya -
CNN Türk televizyonundan yapılan açıklamada, 'Sayın Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı Tarafsız Bölge programının ardından görevli kameramanların işine son verildiği bilgisi doğru değildir. Kurumumuz bünyesinde görev yapan kameramanlar görevlerinin başındadır.

Halk Tv'de yayınlanan Halk Arenası programına konuk olan adayı , son katıldığı CNNTürk Ahmet Hakan'ın programındaki 4 kameramanın görevine son verildiğini iddia etmişti.

CHP adayı İmamoğlu 'Bir duyum ama inşallah doğru değildir. İnşallah böyle bir şey yapmamışlardır. Umarım bir açıklama yaparlar. Yapmazlarsa sükut ikrardandır. Yani kabul ediyorsunuz anlamına gelir. Kardeşim beni çeken kameramanın ne suçu var.' demişti

CNN TÜRK YALANLADI

Açıklamada CNN TÜRK'e teknik hizmet veren şirketin konu ile ilgili İlettiği yazılı belge de yer aldı.

Özkan Prodüksiyon tarafından yapılan yazılı açıklamada, 'Medya Grubunuz bünyesinde yer alan yayın kuruluşlarına tarafımızdan teknik prodüksiyon hizmetleri verilmektedir. Bildiğiniz üzere, Medya Grubunuza ait CNN TÜRK Televizyonunda 20.05.2019 tarihinde yayınlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı 'nun konuk olarak katıldığı 'Tarafsız Bölge' isimli programın çekimleri de tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.

Bu program ile ilgili olarak sosyal medyada bir süredir 'yayın nedeniyle personel çıkartıldığı' gibi asılsız iddialara yer almaktadır. Özkan Prodüksiyon Ticaret Limited Şirketi olarak söz konusu yayın nedeniyle bünyemizde çalışan herhangi personelin iş akdine son verilmediğini tarafınıza bildirmek isteriz' denildi.

AHMET HAKAN DA YALANLADI

CHP adayı 'nun açıklamaları sonrası programın sunucusu Ahmet Hakan da sosyal medya hesabı twitter üzerinden, 'Sayın 'nun Tarafsız Bölge programının ardından görevli kameramanların işine son verildiği bilgisi doğru değildir. Kurumumuzda görev yapan kameramanlar görevlerinin başındadır.' ifadelerini kullandı.

LİDERİNİN İZİNDEN GİDİYOR

CHP Genel Başkanı 'nun çamur at izi kalsın politikasını harfi harfine uygulayan adayı 'nun ortaya koyduğu iddialar da teker teker yalanlanıyor...

Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakınlarının Man Adası'na para transferi yaptıkları iftiraları nedeniyle Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na açtığı 1,5 milyon liralık ikinci tazminat davası karar bağlanmış ve mahkeme Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan, oğlu Ahmet Burak Erdoğan, eniştesi Ziya İlgen ile dünürü Osman Ketenci'ye toplam 142 bin lira manevi tazminat ödemesine karar vermişti.

Davalı Kılıçdaroğlu, 7 Haziran'da karara bağlanan 197 bin liralık manevi tazminatla birlikte, Erdoğan ve yakınlarına toplam 339 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edilmişti.

Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan'a iftira, yalan ve hakaret söylemleri ile ilgili 4 farklı tazminat davasında, 828 bin lira tazminata mahkum edilmişti.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.