Medya
7 Haziran 2019 Cuma

Chp'liler 'Yalan' Diyordu! Fatih Portakal İmamoğlu'na Sert Çıktı

Ramazan Bayramı dolayısıyla memleketi Trabzon'a giden CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, daha sonra Giresun ve Ordu'ya geçti. Ordu'da miting yapan İmamoğlu, şehirden ayrılırken büyük bir skandala imza attı.
Chp'liler 'Yalan' Diyordu! Fatih Portakal İmamoğlu'na Sert Çıktı
İstanbul gibi dünyanın en büyük metropollerinden birini yönetmeye talip olan 'nin adayı, öyle bir hakkı olmamasına rağmen havalimanına VIP'den girmek isteyince polislerle tartıştı. Ordu Valisi ile havaalanında görevli personel ve polislere hakaret eden İmamoğlu devletin valisi için 'Vali itlik yapıyor' dedi ve daha sonra kentten ayrıldı.

CHP'LİLER 'YALAN' DİYORDU GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

CHP'nin adayı İmamoğlu'nun devletin valisine küfür etmesinin ortaya çıkmasından sonra 'liler bu haberin yalan olduğunu söyleyerek bunun bir manipülasyon olduğunu savundular. Sonrasında gerçek ortaya çıktı ve 'nin adayı İmamoğlu'nun alenen devletin valisine küfür ettiği ortaya çıktı.

PORTAKAL'DAN SERT TEPKİ

FOX TV sunucusu Fatih Portakal, hakaret içerikli sözleri ekranlara taşımayacaklarını söyleyerek, VIP salonunda yaşananlarla ilgili 'nin adayı İmamoğlu'nu sert sözlerle uyardı.

GÖRÜNTÜLER FOX TV'DE

CHP'li 'nun medyadaki en büyük destekçisi konumunda olan Fatih Portakal, İmamoğlu'nun hakaretlerinin kabul edilemez olduğunu Devlet hepimizin devleti, vali de hepimizin valisi diyerek, 'Ekrem İmamoğlu o sözleri söyleyemez. Devlet hepimizin devleti, vali de hepimizin valisi. Siyasetçinin valiye böyle sözler söyleme hakkı olamaz' ifadelerini kullandı. Portakal hakaret içerdiği için olayı yayınlamadıklarını da söylerken Fox TV'nin kayıtlarında bu görüntülerin olduğunu da kabul etti.

VALİLİK YASAL İŞLEM BAŞLATTI

Bu sözlerle ilgili yasal işlem başlattığını duyurdu. Ordu Valisi Twitter'dan yaptığı açıklamada,'Valiliğimizin, VIP kullanımı ile ilgili hukuka uygun olarak almış olduğu karar, demokratik bir hak olarak eleştirilebilir. Ancak, küfür ve hakaret ederek kişilik haklarına saldırıda bulunulması, asla kabul edilemez ve hukuki sonuçları olan bir davranıştır' ifadelerine yer verdi..
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.