Medya
16 Kasım 2018 Cuma

Chp'li Vekil, Aydınlık Yazarından Mı Etkilendi?

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün'ün Trabzonlulara yönelik 'Pontus Rum' hakaretinin benzerini Aydınlık Gazetesi yazar Rıza Zelyut'un da aynı gün kaleme aldığı ortaya çıktı.
Chp'li Vekil, Aydınlık Yazarından Mı Etkilendi?
Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, Kadir Mısıroğlu'na sözlü saldırıda bulunurken Trabzon için söylediği skandal 'Pontus Rum' sözleri büyük infiale sebep olmuştu. Aydınlık yazarı Rıza Zelyut'un aynı gün kaleme aldığı yazısında da benzer ifadelerin olduğu ortaya çıktı. İlhami Özcan ile aynı gün benzer satırların kaleme alınması 'Acaba 'li Aygün, Rıza Zelyut'un kaleme aldığı yazıdan mı etkilenerek bu sözleri sarfetti?' sorusunu gündeme getirdi.

İşte Rıza Zelyut'un Trabzonlulara ağır hakaret içeren yazısı:

PONTUS RUM ÇOCUKLARI

Büyük Atatürk'e düşmanlık eden azgın tiplere bakın: Tümü, din elbisesi altına saklanmış imansız takımındandır. Bunların ağa babaları da ne ilginçtir ki Pontus Rum Devleti'nin eski sınırları içinden çıkmaktadırlar.

Gerçeği görelim: Bu herif-i naşerifler, 1919'da yeniden gündeme getirilen Pontus Rum Devleti projesini yıktığı için böyle düşmandırlar Gazi 'e...
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.