Medya
16 Kasım 2018 Cuma

Chp'li Vekil, Aydınlık Yazarından Mı Etkilendi?

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün'ün Trabzonlulara yönelik 'Pontus Rum' hakaretinin benzerini Aydınlık Gazetesi yazar Rıza Zelyut'un da aynı gün kaleme aldığı ortaya çıktı.
Chp'li Vekil, Aydınlık Yazarından Mı Etkilendi?
Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, Kadir Mısıroğlu'na sözlü saldırıda bulunurken Trabzon için söylediği skandal 'Pontus Rum' sözleri büyük infiale sebep olmuştu. Aydınlık yazarı Rıza Zelyut'un aynı gün kaleme aldığı yazısında da benzer ifadelerin olduğu ortaya çıktı. İlhami Özcan ile aynı gün benzer satırların kaleme alınması 'Acaba 'li Aygün, Rıza Zelyut'un kaleme aldığı yazıdan mı etkilenerek bu sözleri sarfetti?' sorusunu gündeme getirdi.

İşte Rıza Zelyut'un Trabzonlulara ağır hakaret içeren yazısı:

PONTUS RUM ÇOCUKLARI

Büyük Atatürk'e düşmanlık eden azgın tiplere bakın: Tümü, din elbisesi altına saklanmış imansız takımındandır. Bunların ağa babaları da ne ilginçtir ki Pontus Rum Devleti'nin eski sınırları içinden çıkmaktadırlar.

Gerçeği görelim: Bu herif-i naşerifler, 1919'da yeniden gündeme getirilen Pontus Rum Devleti projesini yıktığı için böyle düşmandırlar Gazi 'e...
Medya

Defne Samyeli'ye büyük şok!

İş insanı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla oyuncu ve sunucu Defne Samyeli'yi icraya vererek haciz işlemleri başlattı.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin

Medya

Cüneyt Arkın-Betül Arkın çiftinin set yorgunluğu

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından olan Cüneyt Arkın, yıllar sonra setlere geri döndü. Arkın, önceki gün çekim sonrası eşi Betül Arkın ile arabanın içinde uyurken çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı

Medya

Oyuncu Berkay Ateş, Çukur dizisinden ayrıldı

Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümünde Mahsun karakterini oynayan Berkay Ateş diziye veda etti. Çukur dizisinin sosyal medya hesabından "Yine bekleriz Mahsun" paylaşımı yapılırken, oyuncu da "Sizinle olmak güzeldi" dedi.