Chp'li Özel Ak Parti Adayını Tehdit Etti
Siyaset

Chp'li Özel Ak Parti Adayını Tehdit Etti

İnternet Medya -
CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel, CHP'den istifa ederek AK Parti'ye geçen Barış Saylak'a terbiye sınırlarını zorlayan hakaret ve tacizlerde bulundu. Özel, 'Sen iğrenç bir adammışsın. Seni yavşak, seni alçak', 'Milas'ta seni bir elime geçirirsem…' gi

Muğla'da 'den istifa ederek Milas ilçesinden Belediye Başkan Adayı olan Barış Saylak'ın Genel Başkan Yardımcısı tarafından tehdit edildiği ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı 'la yaptığı telefon görüşmesi sosyal medyada yayınlanan büyük ses getiren Saylak, partiden ayrıldıktan sonra Genel Başkan Yardımcısı tarafından sistematik bir şekilde taciz edildidiği öğrenildi. Yeni Şafak'ın edindiği bilgiye göre, ilk taciz mesajını 14 Kasım 2018'de atarak 'Yazıklar olsun' dedi.

Özgür Özel tarafından Barış Saylak'a gönderilen mesajların ekran görüntüsü.

GECE YARISI TELEFON ÜZERİNDEN SALDIRI

İkinci mesaj ise 17 Şubat günü geldi. 'li Özel yine Saylak'a SMS atarak, 'RTE ile konuşmanı dinledi. Sen iğrenç bir adammışsın. Bizzat gelip Milas'ta çalışacağım ve seni anlatacağım' ifadelerini kullandı. Tacizin dozunu artıran , 17 Şubat günü gece yarısı 23.54'te bu kez de whatsap üzerinden saldırdı.

KÜFÜR, TACİZ VE TEHDİT

Cumhuriyet Savcılığı tarafından da tutanak altına alınan mesaja göre Özel terbiye sınırlarını aştı. Özel mesajında şunları kaydetti: 'Seni yavşak, seni alçak. Tayyip ile telefon görüşmendeki yavşaklığı da propagandadaki alçaklığı da duydum gördüm. Milas'a geleceğim seni, bana yazdıklarınla konuştuklarınla tüm Milas'a anlatacağım. O gün Milas'ta ol sakın bir yere kaçma Milas'ta seni bir elime geçirirsem…' Saylak, Milas Cumhuriyet Başsavcılığı'na mesajları tutanak altına aldıran Saylak, 'li Özel hakkında şikayetçi oldu.

Yeni Şafak

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.