Güncel
7 Temmuz 2021 Çarşamba

CHP Genel Başkan Yardımcısı: Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Millet İttifakı'nın parçası olan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı: Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu
Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı yönündeki tartışmalar devam ederken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'ndan dikkat çeken bir çıkış geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, partisinin Ankara Çankaya ilçe binasının açılışında yaptığı konuşmada, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

'CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ KILIÇDAROĞLU'NUN SEVGİLERİNİ İLETİYORUM'
CHP'li Kuşoğlu, Çankayalılara seslendiği açılışta şu ifadeleri kullandı:
'Sayın genel başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun sevgi ve saygılarını iletiyorum. Hepinize saygılar sunuyorum'

KILIÇDAROĞLU CANLI YAYINDA YEŞİL IŞIK YAKMIŞTI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitch yayıncısı Jahrein'e konuk olduğu canlı yayında, Cumhurbaşkanı adaylığına yeşil ışık yakarak, 'Seçildiğimde beni özgürce eleştirebilecekler' ifadelerini kullanmıştı. Daha sonra bu ifadelerine açıklık getiren CHP lideri, 'CHP'nin şuan bir adayı yok. Cumhurbaşkanı adayını soruyorsunuz değil mi? Şuan CHP'nin adayı şudur ya da şu değildir diye bir şey söylemiyorum' demişti.
Güncel

PKK'dan Afrin'e saldırı: 2 sivil öldü, 10 sivil yaralandı

Suriye'de Tel Rıfat ilçesinde işgalini sürdüren terör örgütü YPG/PKK'nın, Zeytin Dalı Harekatı'yla terörden arındırılan Afrin ilçe merkezine düzenlediği roket saldırısında ilk belirlemelere göre biri çocuk 2 sivil hayatını kaybetti, 10 sivil yaralandı.