Güncel
7 Temmuz 2021 Çarşamba

CHP'den Akşener'in mitinglerinin yayınlanmaması için telefon aldım

Halk TV'nin eski genel yayın yönetmeni Şaban Sevinç, "2018 seçimlerinde bir CHP Genel Başkan Yardımcısı tarafından Meral Akşener'in mitinglerini yayınlamamam için arandım" dedi.
CHP'den Akşener'in mitinglerinin yayınlanmaması için telefon aldım
2012 yılından 2019 yılına kadar Halk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Şaban Sevinç, CNN Türk'te katıldığı canlı yayında, 24 Haziran 2018 Seçimleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'MUHARREM İNCE'YE MOBİNG UYGULANDI'
İsmini vermediği bir CHP genel başkan yardımcısının ' Muharrem İnce'yi niye bu kadar gösteriyorsun, başımıza bela mı edeceksin?' dediğini belirten Sevinç, CHP yönetiminden gelen telefonları şöyle anlattı:
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Halk TV'nin genel müdürüydüm. CHP yönetimi tarafından Muharrem İnce'ye mobbing uygulandı. Daha seçim kampanyası sürerken 24 Haziran 2018 seçimleri öncesi Muharrem İnce il il geziyor. Biz de yayınlıyoruz.

'MERAL AKŞENER'İN MİTİNGLERİNİ DE İSTEMEDİLER'
Genel merkezden bana telefon açıldı ve 'neden bu kadar yayınlıyorsun' dendi. Adam daha kampanya yaparken genel merkez çelme takıyor. Bana CHP Genel Başkan yardımcısı 'Başımıza bela mı edeceksin neden bu kadar gösteriyorsun' dedi. 'Bizim oylarımız İYİ Parti'ye kayıyor' denilere

Güncel

PKK'dan Afrin'e saldırı: 2 sivil öldü, 10 sivil yaralandı

Suriye'de Tel Rıfat ilçesinde işgalini sürdüren terör örgütü YPG/PKK'nın, Zeytin Dalı Harekatı'yla terörden arındırılan Afrin ilçe merkezine düzenlediği roket saldırısında ilk belirlemelere göre biri çocuk 2 sivil hayatını kaybetti, 10 sivil yaralandı.