Güncel
5 Aralık 2019 Perşembe

CEREN ÖZDEMİR'İN ölümüne ünlü isimlerden tepki yağdı .

Ordu'da evinin önünde bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir'in ölümüne ünlüler sosyal medya hesaplarından tepkisiz kalmadı .
CEREN ÖZDEMİR'İN ölümüne ünlü isimlerden tepki yağdı .


MERT FIRAT
2019 bitmeden öldürülen kadınların sayısı 430!
Bugün 20’sinde bir balerin kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.
#ŞuleÇet cinayeti davası nihayet kamuoyu baskısı sayesinde sonuçlandı.
Kadın Cinayetleri ve her türlü eşitsizlik politiktir!
#SusmaSesÇıkar
#CerenÖzdemirHADİSE
Ne desek anlamsız ve boş. Hiçbir şey değişmiyor ve bu benim canımı çok yakıyor. #CerenÖzdemir

MERVE ÖZBEY
Bugün de acı içinde kıvrandık #cerenozdemir

HALUK LEVENT
Bir davanın sonucuna sevineceğimiz bir gün aynı olaydan başka bir can için ağlıyoruz..Yahu 1 gün ya bir gün sadece bir gün huzurlu geçirelim günü.1 gün ara verin be iblisler!


NURGÜL YEŞİLÇAY
Şule Özge için; Ceren Gülenay için tweet atıyor! Ardından katlediliyor! Ve döngü böyle devam ediyor, devran böyle dönüyor! Gencecik kızlarımız, koca koca kadınlarımız ölümü bekliyor sadece bugün de ölmediği için şükrederek!
DOĞA RUTKAY
Sosyal medyanın gücü deyip sevinmek! Giden canın ardından gözyaşlarımızı bitti mi sandınız? Daha acısı dinmeden bir kardeşimiz daha alındı hayattan!
                     

BURCU BİRİCİK
Daha Şule’nin davasının sonucu içimize su serpmemişken şimdi de #CerenÖzdemir bitmediniz tükenmediniz delirmemek elde değil !Güncel

Bilim Kurulu Üyesi Yamanel'den dikkat çeken öneri

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Levent Yamanel, grip ile koronavirüs belirtilerinin benzerlik taşıdığını ve sonbaharda birbirine karıştırılacağını söyleyerek mutlaka grip aşısı yaptırmak gerektiğini söyledi.

Güncel

41 yıllık Aras Kargo, Avusturyalıların oluyor

Rekabet Kurulu, Aras Kargo'nun tek kontrolünün Österreichische Post iştiraki Post 206 Beteiligungs tarafından devralınmasına izin verdi. Böylece Aras Kargo'nun yüzde 80 hissesi Avusturyalı Österreichische Post'a geçiyor.