Cedi Osman'dan Elazığ'daki Depreme Destek! 'Bu Gece Atılan Her 3'lük...'
Spor

Cedi Osman'dan Elazığ'daki Depreme Destek! 'Bu Gece Atılan Her 3'lük...'

İnternet Medya -
NBA'de Cleveland Cavaliers'ta forma giyen milli oyuncu Cedi Osman, Chicago Bulls maçında atılacak her 3 sayılık basket için Elazığ'daki depremzedelere 100 Amerikan doları tutarında bağış yapacağını açıkladı.

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Cleveland Cavaliers forması giyen milli oyuncu Cedi Osman, sabaha karşı oynayacakları Chicago Bulls karşılaşmasında atılacak her 3 sayılık basket için Elazığ'daki depremin mağdurlarına 100 dolar bağışta bulunacağını açıkladı.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan milli basketbolcu, 'Bu akşam oynayacağımız Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls maçında atılacak her 3 sayılık basket için Elazığ'daki depremin mağdurlarına 100 dolar bağışta bulunacağım. Haydi, atabildiğimiz kadar atıyoruz.' ifadelerini kullandı.

'BU KADAR NEFRET İYİ DEĞİL'

Açıklamanın ardından bunu şov amaçlı yaptığı yönünde gelen yorumlara milli yıldız bir açıklama daha yayınlayarak, 'Yazılanların bir kısmını üzülerek okudum. Ben her türlü yardımı hep gizli yapıyorum. Bu sefer amaç özellikle gizli olmaması. Belki iki takımdan birileri katılır, fazla bağış olur. Ülkemizdeki depreme dikkat çekmiş oluruz, fena mı olur? Bu kadar nefret iyi değil...' şeklinde tepki gösterdi.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.