Kim kimdir?
2 Mayıs 2017 Salı

Çağatay Akman kimdir? Aslen nerelidir?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımla büyük tepki çeken Çağatay Akman kimdir? Kaç yaşındadır?
Çağatay Akman kimdir? Aslen nerelidir?

Twitter'dan yaptığı paylaşımla büyük tepki toplayan Çağatay Akman kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır? 

Çağatay Akman, 31 Temmuz 1998'de doğdu. Zeytinburnu'nda oturuyor.  Bir ablası var. Annesi ev hanımı, babası deri işiyle ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesini terk etti, ancak eğitimine kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar hiçbir müzik eğitimi almadı. Konservatuar okumak istiyor. Sadece gitar kursuna gitti.

İlk ayında 30 milyonu geçti

Çağatay Akman'ın 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı ilk ayında 30 milyonu aştı. Kulaktan kulağa yayılan ve sosyal medyada paylaşma rekorları kıran 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı Çağatay Akman'ın kısa sürede ünlenmesine de neden oldu.

Birçok sosyal paylaşım sitesinde farklı şekilde coverlar yapılan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' parçası gençlerin favorisi oldu.

Çağatay Akman da Aleyna Tilki gibi ilk çıkış parçasıyla ortalığı kasıp kavurdu ve Aleyna gibi başarılı olur yorumlarının yapılmasına neden oldu. Sesi ve tarzıyla beğenilen Çağatay Akman'ın 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısının sözlerinde de emeğinin olması onun için bir artı puan daha oldu.

Survivor'da müziği çaldı

21 Ocak Cumartesi akşamı başlayan Survivor 2017'de Çağatay Akman'ın rekorlar kıran şarkısı 'Gece Gölgenin Rahatına Bak'ın müziği çaldı.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?