Kadın
14 Nisan 2017 Cuma

Çabuk yağlanan saçlar için ne yapmalı?

Çabuk yağlanan saçlar hemen hemen her kadının problemlerinden biridir. Özellikle de o kadar işinin arasına fön çektirip, saçını güzelce yaptırıyorsa?
Çabuk yağlanan saçlar için ne yapmalı?

Çabuk yağlanan saçlar hemen hemen her kadının problemlerinden biridir. Özellikle de o kadar işinin arasına fön çektirip, saçını güzelce yaptırıyorsa?

Eğer sizin de saçlarınız iki oynamayla kendiliğinden yağlanıyorsa, bu öneriler hayatınızı kurtarabilir?

İşte yağlı saçlardan kurtulmanın çözüm yolları?

? Eğer saçlarınızın yapısı yağlanmaya müsaitse o zaman saçlarınıza gün içerisinde çok fazla elle dokunmamaya özen göstermelisiniz.

? Saçlarınızı çok sıcak su ile yıkarsanız da saçlarınız hızlı yağlanır. Ilık duş hem vücudunuz hem de saçlarınızın sağlığı açısından daha iyidir.

? Şampuan seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Özellikle kremli şampuanlardan kaçınmalı ve saç kremi kullanmamalısınız.

? Saçlarınıza çok fazla işlem yaptırmanız da saç yapınızı bozar ve yağlanmaya ve kepeklenmeye sebep olur.

? Aşırı derecede fast-food tükettiğiniz zamanlarda da saçlarınız hızlı yağlanabilir.

? Yağlı bir saça sahipseniz o zaman jöle, sprey gibi ekstra bir şeyler sürmemeye özen gösterin.

? Yağlı saçlarınız için limon suyu ile yıkamak iyi gelecek ve daha parlak ve daha az yağlı saçlara sahip olabileceksiniz.

? Çok acil zamanlarda kuru şampuanları saç diplerinize uygulayabilirsiniz. Bu durumda daha kabarık ve yağsız saçlara kavuşmuş olursunuz.

Kadın

Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Herhangi bir yakının doğum günü yaklaşırken birçok kişi doğum günü hediyesi olarak ne alacağını düşünüyor. Bu konuda internet siteleri en geniş yelpaze sunuyor.