Bütün Kirli Çamaşırları Ortaya Döktü
Siyaset

Bütün Kirli Çamaşırları Ortaya Döktü

İnternet Medya -
İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Battal İlgezdi'nin yeniden Ataşehir'de belediye başkanlığına aday gösterilmesine rağmen kendisinin gösterilmemesini eleştirdi.

Kendisine parti içinde 'kumpas' kurulduğunu savunan Hazinedar, Genel Başkanı 'ndan belediyedeki çalışmaların incelenmesi için bir heyet istediğini, görevlendirilen heyetin 'kumpas kurma hevesiyle hareket ettiğini' ifade eden Hazinedar, şöyle devam etti:

Genel Başkan'ın görevlendirdiği bu heyet Beşiktaş Belediyesine gelmeden şahsıma kumpas kurma hevesindeki, parti içi müfterilerle görüşmüş ve bu 3-5 müfterinin hakkımdaki iftiralarını organize şekilde kamuoyuna servis etmiştir. Bütün gerçeklere ve belgelere rağmen bana düşmanlık yapan herkes MYK ve PM katında ödüllendirildi. Şimdi ben nasıl diyebilirim ki iktidar şahsıma siyasi operasyon yaptı. Operasyonu şahsıma bizatihi 'nin her kademesindeki, yönetim kademesinden ve bir kısım Beşiktaş'taki sözde partililer yapmıştır. Buna engel olmayan da bunun için gereğini yapmayan da 'nin Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu'dur. İsmim Genel Başkan tarafından ne MYK'da ne PM'de gündeme getirildi. Yanımda tek bir MYK üyesi ya da tek bir PM üyesi olmadığı için aday belirleme sürecinde ismimi hatırlayan olmadı. Genel Başkanımız da arkamda durmadı.

Hazinedar, 'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı 'nun da kendisine randevu vermediğini belirterek serzenişte bulundu.

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESİ

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

9 kişi yorum yazdı.