Burak Yılmaz, Göksel Gümüşdağ'ın Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı
Spor

Burak Yılmaz, Göksel Gümüşdağ'ın Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı

İnternet Medya -
Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz, Teknik Direktörü Fatih Terim, İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın yanı sıra Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Burak Yılmaz açıklamasında 'Yakın çevremden Fatih hocam, Göksel abim, Abdurrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.' ifadelerini kullandı.

İŞTE BURAK YILMAZ'IN AÇIKLAMASI

Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz.

Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah'dan rahmet diliyorum.

Asıl önemli olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak oldugunu düşünüyorum.

Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.

Biz Millet olarak bu gune kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.