Güncel
18 Haziran 2021 Cuma

Berat Albayrak ve eşi aylar sonra bir düğünde görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak ve eşi uzun bir aranın ardından ilk kez ortaya çıktı. Düğüne katılan Albayrak çifti, nikah şahitliği yaptı.
Berat Albayrak ve eşi aylar sonra bir düğünde görüntülendi
Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak, bu kararının ardından uzun bir süre etkinliklere katılmamış, görüntülenmemişti. Sessizliğe bürünen Albayrak aylar sonra ilk kez 7 Mayıs günü Büyük Çamlıca Camii'ndeki cuma namazında ortaya çıkmıştı.

EŞİYLE NİKAH ŞAHİDİ OLDU
Albayrak'ın o günden sonra eşi ile birlikte görüntülendiği yer ise bu kez bir düğün töreni oldu. İstanbul Beykoz'da gerçekleştirilen bir düğüne katılan Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Betül Özçelik – Aykut Kalender çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
Düğünde kısa bir konuşma yaptığı öğrenilen Albayrak, damat Aykut Kalender hakkında, 'Çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. Allah Mesut etsin' sözleriyle mutluluk temennisinde bulundu. Düğüne, Albayrak'ın yanı sıra, AK Parti MKYK üyesi Bayram Şenocak ile bazı siyasi davetlilerin de katıldığı öğrenildi.
Öte yandan Berat Albayrak'ın ismi Cumhuriyet'te yer alan son fotoğrafından sonra Twitter'da gündem oldu.

Güncel

PKK'dan Afrin'e saldırı: 2 sivil öldü, 10 sivil yaralandı

Suriye'de Tel Rıfat ilçesinde işgalini sürdüren terör örgütü YPG/PKK'nın, Zeytin Dalı Harekatı'yla terörden arındırılan Afrin ilçe merkezine düzenlediği roket saldırısında ilk belirlemelere göre biri çocuk 2 sivil hayatını kaybetti, 10 sivil yaralandı.