Yaşam
28 Aralık 2018 Cuma

Başkan Erdoğan 'Yılın Fotoğrafları'nı Seçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak üç kategoride birer fotoğraf için oy kullandı.
Başkan Erdoğan 'Yılın Fotoğrafları'nı Seçti
Erdoğan, AA'nın düzenlediği 'Yılın Fotoğrafları' oylaması için AA foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği, 'haber', 'yaşam' ve 'spor' kategorilerindeki fotoğrafları İstanbul İl Başkanlığı'nda tek tek inceledi.

Fotoğraflar hakkında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'dan bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in 'Mehmetçik'ten ilk iftar' , yaşam kategorisinde İlhami Çetin'in 'Ali dede ve kedisi', spor kategorisinde Burak Akbulut'un 'Karatenin sultanları' isimli fotoğrafları oyladı.
Yaşam

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.

Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.