Spor
24 Ocak 2020 Cuma

Başkan Çebi ve Sergen Yalçın Arasında İlk Görüşme!

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük için ilk aday Sergen Yalçın oldu.
Başkan Çebi ve Sergen Yalçın Arasında İlk Görüşme!
Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı'nın sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedilmesinin ardından gözler siyah-beyazlı yönetime çevrildi.

Dört sezonluk Şenol Güneş döneminin ardından sezon başında teknik direktörlüğe getirilen Abdullah Avcı'nın Beşiktaş serüveni 8 ay sürdü. Ziraat Türkiye Kupası'nda TFF 1. Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a elenen ve ligde liderin 10 puan gerisinde kalan Beşiktaş, deneyimli teknik adamın görevine son verdi.

SERGEN YALÇIN İLE İLK GÖRÜŞME YAPILDI

Futbol direktörü Ali Naibi ile de yolları ayıran yönetimin teknik direktörlük için üç adayı var. İlk hedef, Btc Turk 'dan ayrılan Sergen Yalçın.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Sergen Yalçın ile bir araya geldi. İkili arasındaki ilk görüşme gerçekleşti ancak bu görüşmeyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kulüpte daha önceki yıllarda görev alan Samet Aybaba ve son olarak Stuttgart'ı çalıştıran Tayfun Korkut da siyah beyazlıların diğer adayları.
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.