Güncel
2 Eylül 2021 Perşembe

Bakan Karaismailoğlu'nu gören vatandaşlar şaşkına döndü

Sinop'ta bir dondurmacı önünde sıra bekleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, kendisini şaşkınlıkla fark eden vatandaşlarla sohbet etti.
Bakan Karaismailoğlu'nu  gören vatandaşlar şaşkına döndü
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sinop'ta bir dondurmacı önünde sıra beklerken görüntülendi. Yanlarında bakan olduğunu fark eden vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

SIRADA BEKLERKEN VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Kendisini sırada beklerken gören vatandaşlarla bir süre sohbet eden Karaismailoğlu'nun o anları çevredekiler tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa zamanda gündem oldu.

'YANIMIZDA BAKAN OLDUĞUNU FARK ETTİK, SÜRPRİZ OLDU'
Bakanı gördüğü için oldukça şaşkın olduğu gözlemlenen vatandaşlar 'Dondurmacı sırasında beklerken yanımızda bakan olduğunu fark ettik, sürpriz oldu' ifadelerini kullandı.
Güncel

Artık bu mesleklerde ruhsatlı silah alabilecek

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu başkanı/ üyeleri, büyükşehir belediyelerinde görevli genel sekreterler, il özel idaresi genel sekreteri kapsama alındı. Müteahhitler de silah ruhsatı alacak meslek gruplarına eklendi.

Güncel

Çözümün adresi İmralı'dır

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Bay Kemal ve İttifakları" belgeselinin ilk bölümünde "Kürt sorunu çözmek için meşru bir organa ihtiyacımız var. HDP'yi meşru organ olarak görebiliriz' ifadelerini kullandı.

Güncel

3. doz aşı kararı ABD'de tartışma yarattı

ABD Gıda ve İlaç Dairesi Danışma Kurulu, Pfizer-BioNTech koronavirüs aşısının 3. doz olarak uygulanması fikrini tartıştı. Kurul, üçüncü dozun geniş çaplı olarak değil, yalnızca 65 yaş üstü kişilere uygulanması gerektiğini belirtti.