Güncel
31 Ekim 2020 Cumartesi

BAE'li isimden alçak İzmir depremi paylaşımı!

BAE Veliaht Prensi Zayed'den İzmir'deki deprem sonrası alçak bir paylaşım geldi. İzmir'deki depremin ardından, 'Bugün Cuma, Türkiye'nin bütün camileri Fransa'yı yıktığını iddia ediyor. Allah İzmir'den cevap verdi.' paylaşımını yaptı.
BAE'li isimden alçak İzmir depremi paylaşımı!
İsrail ile ilişkilerini düzelttikten sonra Müslümanlara karşı olan düşmanlığını gizlemeyen BAE alçaklığa devam ediyor. BAE Veliaht Prensi Zayed'in 'paralı' gazetecisi Hamad Al Mazrouei skandal bir paylaşımda bulundu. İzmir'deki depremle alay etti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
BAE Veliaht Prensi Zayed'in 'paralı' gazetecisi Hamad Al Mazrouei skandal bir paylaşımda bulundu. Al Mazrouei, İzmir'deki depremin ardından, 'Bugün Cuma, Türkiye'nin bütün camileri Fransa'yı yıktığını iddia ediyor. Allah İzmir'den cevap verdi.' paylaşımını yaptı. Bu paylaşıma binlerce kişi tepki gösterdi.

PEYGAMBER EFENDİMİZ'E HAKARET ETMİŞTİ
BAE'de Zayed'in paralı gazetecisi Hamad Al Mazrouei, İsrailli bir gazeteye röportaj vererek alçakça ifadelerle Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) suçlamalar yöneltmişti. Peygamber Efendimize 'Hayber'de Yahudilere haksızlık etme' iftirasını atan Mazrouei, 'Onları Medine'den kovdu. 629'da Medine'den ihraç edilen Hayber Yahudileri için İsrail'den özür diliyorum' ifadelerini kullanmıştı.