Spor
3 Haziran 2020 Çarşamba

Aycan'ın Türkiye'ye dönünce Ali Koç'la görüşerek F.Bahçe'de görev alacağı iddia edildi

Türkiye'nin en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de eleme heyecanı yaşandı ve Aycan, adaya veda eden isim oldu. F.Bahçeli olduğu bilinen Aycan'ın Türkiye'ye döndükten sonra başkan Ali Koç'la görüşeceği ve kulüpte görev alacağı iddia edildi.
Aycan'ın Türkiye'ye dönünce Ali Koç'la görüşerek F.Bahçe'de görev alacağı iddia edildi
Survivor 2020 tüm hızıyla devam ederken eleme heyecanı yaşandı.

Yarışmanın bu haftaki bölümünde 4 kişi kalan ünlüler takımının tamamının aday olduğu eleme haftasında yarışmaya veda eden isim Aycan Yanaç oldu.

'TÜRKİYE'YE DÖNÜNCE F.BAHÇE'DE GÖREV YAPACAK' İDDİASI
Adaya veda etmesinin ardından gözler, Aycan'ın Türkiye'ye dönüş sonrası Ali Koç'la yapacağı görüşmeye çevrildi.

Bu veda sonrası Aycan Yanaç'ın önümüzdeki haftalarda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile görüşme yaptıktan sonra Fenerbahçe'de görev alacağı iddia edildi.

'FENERBAHÇE'DEN BAŞKA TAKIM GÖREMİYORUM'
Yarışmada Fenerbahçeli olduğunu sürekli dile getiren Aycan, 'Tabii ki Fenerbahçeliyim, çünkü Fenerbahçe'den başka bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı açılsa, ilk futbolcusu banko ben olurum' demişti.

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu ise, 'Fenerbahçeli olduğu için elbette Aycan'ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe'nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana ileteceğim' şeklinde bir mesaj göndermişti.

Acun Ilıcalı da, 'Aycan sana özel bir selam var onu söyleyeyim. Fenerbahçe kulübü başkanı sayın Ali Koç'tan. Türkiye'ye dönünce seninle özel olarak görüşmek istiyor' ifadelerini kullanmıştı.

(Snobmagazin)
Spor

Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek

Açıklanan harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdanına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Fener rakamı artırmaya çalışıyor.

Spor

İngiliz Devleri Zeki Çelik'in peşinde!

2 yılda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Zeki Çelik'le Premier Lig ekipleri Everton, Leicester City ve Tottenham ilgileniyor. 23 yaşındaki Zeki'nin en ciddi talibi ise, Mourinho'nun takımı Tottenham.

Spor

Merih Demiral tarihe geçti!

Juventus üst üste 9. kez şampiyon oldu, Milli futbolcumuz Merih Demiral, Serie A'da şampiyonluk yaşayan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçti.