Eğitim
4 Aralık 2019 Çarşamba

Auzef Vize Sonuçları Açıklandı Mı? Auzef Sınav Sonuç Sorgulama Ekranı Tıkla Öğren

Haberin detayları için tıklayınız
Auzef Vize Sonuçları Açıklandı Mı? Auzef Sınav Sonuç Sorgulama Ekranı Tıkla Öğren
AUZEF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. AUZEF vize sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. AUZEF sınav sonuç sorgulama ekranı da sıkça ziyaret ediliyor. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi vize sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aralığında yapıldı. Sınavların ardından gözler sınav sonuçlarına çevrildi. AUZEF Dekanı Levent Şahin yaptığı açıklamada sonuçların 4 Aralık Çarşamba günü açıklanağını duyurmuştu. AUZEF vize sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizin içerisinde yer alacak.

AUZEF VİZE SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AUZEF vize sonuçları henüz açıklanmadı. AUZEF vize sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizin içerisine eklenecektir.

AUZEF SINAV SONUÇ SORGULAMA EKRANI TIKLA ÖĞREN

AUZEF SINAV SONUÇLARI NEREDEN SORGULANIR?

AUZEF sonuçları, öğrenme yönetim sistemi (açıköğretim öğrencileri için https://acikogretim.istanbul.edu.tr , uzaktan öğretim öğrencileri için http://ue.istanbul.edu.tr ) üzerinden açıklanıyor. Öğrenciler, Öğrenci Otomasyon Sistemi'ne (AKSİS) giriş yaparak sol sütundaki 'SINAVLARIM' sekmesini takip ederek notlarına ulaşabilecek.

AUZEF SINAV TARİHLERİ

AUZEF ara sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aralığında yapıldı.

Güz dönemi final sınavları ise 11 Ocak ve 12 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

UZAKTAN ÖĞRETİM NEDİR?

Uzaktan Öğretim, alışılmış geleneksel eğitim tarzından farklı olarak, kampüse gelme zorunluluğunun olmadığı, derslerin bilgisayar vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı ve interaktif olarak işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar tekrar izleyebileceği eğitiminin adıdır.
Eğitim

MEB'den aşı açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "(Öğretmenlerin aşılanması hakkında) Şu ana kadar 425 bin 430 çalışma arkadaşımız aşı randevusuna dahil edilmiştir."

Eğitim

Bakan Ziya Selçuk'tan okullarla ilgili açıklama

Risk haritasında kırmızı renkle değerlendirilen çok yüksek riskli illerde ortaokul ve liselerde yüz yüze eğitim yapılamıyor. Bu kapsamda merak edilen 'İlin rengi kırmızıya dönerse okullar kapanır mı?' sorusuna Milli Eğitim Bakanı Selçuk yanıt verdi.

Eğitim

YDS başvuruları başladı

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2021-YDS/1) için başvurular başladı. Başvurular, 8 Mart'a kadar ÖSYM'nin internet sitesi veya Aday İşlemleri Sistemi mobil uygulaması üzerinden yapılabilecek.