Teknoloji
4 Mayıs 2021 Salı

Anadolu'nun En büyük Enerji Fuarı ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Anadolu'nun En büyük Enerji Fuarı 3-4-5 Haziran 2021 Tarihleri Arasında Selçuklu Kongre Merkezi (Konya) da ziyaretçilerine kapılarını açıyor.
Anadolu'nun En büyük Enerji Fuarı ziyaretçilerine kapılarını açıyor.
Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde Kalyon Enerji Ana sponsorluğunda Mimarlar ve Mühendisler Grubu Konya Şubesi ve Kaskon Fuarcılık işbirliğinde 3-4-5 Haziran 2021 tarihleri arasında “Konya’nın Enerjisi Türkiye’yi Aydınlatıyor” teması ile Konya da ilk defa Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.Konya Enerji Fuarında Platin Sponsor olarak Renesolar Enerji, SYS Enerji, 2H Enerji, Altın Sponsor olarak Europower Enerji, Gümüş Sponsor olarak SB Solar yer alacaktır.

Etkinliğe bölgesel ve ulusal ölçekte enerji sektöründe faaliyet yürüten güneş panel üreticileri, solar montaj sistemleri, invertör firmaları, epc firmaları, danışmanlık firmaları, elektrikli araçlar, şarj istasyonları vb gibi alanlarda birçok firma yer alacaktır.

Firmanızda, evinizde, bahçenizde ve bir çok yerde elektriğinizi güneşten bedavaya kullanmak isteyenleri fuara bekliyoruz.

Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı, Elektrikli araçlar ve şarj istasyonları da yer alacaktır. Porsche (Taycan), Tesla 3, Hyundai Kano ve Renault Zeo gibi önemli bir çok markanın elektrikli arabası fuarda ziyaretçileriyle buluşacaktır.

Pandemi sonrasın yeni normalde fuar ile ilgili TOBB ve Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu şartlar doğrultusunda gerekli önlemler alınarak Hes kodu ve ateş ölçümü yapılarak fuar alanına ziyaretçiler alınacaktır.Detaylı bilgi için www.konyaenerjifuari.com adresini ziyaret edebilir ve online ziyaretçi kaydı oluşturabilirsiniz.
Teknoloji

Yerli İHA'lara agresif özellik geliyor

Yerli İHA'lara yeni özellikler geleceğini söyleyen Bayraktar, Otonomi kabiliyetlerini agresif manevralar yaparak hedefleri tanıyıp manevra üreten ve bir şekilde takip ettiği uçağa kilitlenebilen teknoloji üzerine çalışıyorlar" dedi.

Teknoloji

WhatsApp'tan Taliban kararı

Facebook geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Taliban içeriklerini yasakladığını duyurmuştu. Bugün de WhatsApp'tan Taliban gruplarının engellendiği açıklandı.